EXOTIC FEST KRAKÓW 2024

Wystawy

25-02-2024

10.00 - 16.00

Kraków

Expo Kraków – Hala Dunaj, ul. Galicyjska 9

Wybierz bilet

Zjazd integracyjny u Smoka Wawelskiego ponownie w EXPO Kraków – przed Wami druga krakowska edycja targów Exotic Fest!

Spędź niedzielę w egzotycznym towarzystwie na targach terrarystyczno-akwarystycznych z botaniką - Exotic Fest – już 25 lutego w godzinach 10:00-16:00 w hali Dunaj EXPO Kraków!

Wkrocz do niezwykle interesującego świata egzotycznych zwierząt i roślin terrariowych oraz akwariowych. Przyjdź, obejrzyj, porozmawiaj z wystawiającymi się hodowcami i poznaj wiele ciekawostek. Tradycyjnie, będzie też możliwość zrobienia zakupów.

Targi terrarystyczne to główna część Exotic Fest. Najbardziej znani wystawcy i hodowcy z Polski, przyjadą z najciekawszymi okazami gadów, płazów, mięczaków i właściwie wszystkimi rodzajami stawonogów - będą pajęczaki, owady, skorupiaki i wije. Jesteś gotowa / gotowy, by któryś z nich wrócił z Tobą do domu? Podczas naszych targów znajdziesz również pełną oferta terrariów, ich wykończenia oraz wyposażenia.

Wśród akwarystów znajdą się hodowcy popularnych gatunków ryb, choć nierzadko w unikatowych odmianach. Raki, krewetki, ślimaki wodne to również bywalcy części akwarystycznej targów Exotic Fest. Nie zabraknie pokarmów, preparatów, elementów wyposażenia akwariów oraz roślin do różnego rodzaju zbiorników wodnych.

W ofercie botanicznej, mnóstwo egzotycznych roślin do terrariów, akwariów i doniczkowych. Storczyki, bromelie, monstery, fikusy i wiele, wiele innych wyjątkowych okazów! Ponadto, przeróżne tematyczne gadżety i rękodzieło. Inspirowane motywami egzotycznymi, zoologicznymi i botanicznymi: torby, workoplecaki, biżuteria, breloki, gabloty z preparowanymi zwierzętami w aranżacjach klasycznych i artystycznych, oprawione fotografie i jeszcze więcej.

Exotic Fest to okazja do wyjątkowych spotkań z ciekawymi ludźmi, niezwykle wartościowych rozmów, edukacji i specjalnych atrakcji! To szczególne wydarzenie dające możliwość znalezienia i nabycia wymarzonego zwierzaka oraz zdobycia lub uzupełnienia wiedzy, niezbędnej przed podjęciem decyzji o zakupie egzotycznego pupila.

Spędź ciekawą niedzielę na targach Exotic Fest!

Śledź również wydarzenie Exotic Fest KRAKÓW na Facebook’u oraz profile Exotic Fest na FB i Instagramie, a podpowiemy Wam gdzie szukać najlepszych informacji o hodowli i utrzymaniu zwierząt egzotycznych.

_________________

Bilety w przedsprzedaży - w niższej cenie - tylko online i tylko do 24 lutego!

UWAGA! Obowiązuje godzinowy podział biletów wstępu. Przedziały godzinowe na bilecie oznaczają wyłącznie godziny WEJŚCIA na teren wydarzenia. Z każdym rodzajem biletu wstępu możliwe jest przebywanie na terenie targów Exotic Fest aż do ich zakończenia o godzinie 16:00.

Będzie możliwość zakupienia biletów również stacjonarnie – w kasach, w dniu wydarzenia.

Liczba biletów jest ograniczona.

  • Dzieci do ukończenia 3 lat wstęp bezpłatny
  • Bilet przedszkolaka przeznaczony jest dla dzieci w wieku powyżej 3 lat do ukończenia 6 lat (dzieci nie muszą uczęszczać do placówki przedszkolnej)
  • Bilet jednorazowy jest dedykowany odwiedzającym w wieku powyżej 6 lat
  • Bilet rodzinny (2+2; 1+3) jest dedykowany dla 2 pełnoletnich opiekunów z 2 dzieci w wieku powyżej (3) 6 do ukończenia 18 lat lub 1 pełnoletniego opiekuna z 3 dzieci w wieku powyżej (3) 6 do ukończenia 18 lat. Cena biletu rodzinnego to aż 25% rabatu w stosunku do ceny 4 biletów jednorazowych!

Zakup biletów jest jednoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem wydarzenia Exotic Fest dla odwiedzających dostępnym pod adresem: https://exoticfest.pl/dla-odwiedzajacych/

 

ZWROT BILETÓW MOŻLIWY WYŁĄCZNIE W PRZYPADKU ODWOŁANIA LUB ZMIANY TERMINU WYDARZENIA EXOTIC FEST KRAKÓW