EPIC MUSIC & SKY

Koncerty

24-02-2024

20:00

Poznań

Aula Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza | ul. Wieniawskiego 1

Wybierz miejsce

Epicka muzyka , zachwycające galaktyczne widowisko i niezapomniane emocje! To wszystko podczas jednego kosmicznego wieczoru. EPIC MUSIC & SKY to koncertowy pokaz Orkiestry Miasta Poznania, (który jest kontynuacją fenomenalnego EPIC MUSIC & LIGHTS). Niepowtarzalne widowisko i koncert muzyki filmowej. Zawrotne brzmienie instrumentów dętych sprawi, że ziemia się zatrzęsie! Zamknij oczy i ruszaj z nami w muzyczną międzyplanetarną podróż.

Tam gdzie spokój spotyka się z chaosem. EPIC MUSIC & SKY to wydarzenie muzyczne jakiego jeszcze nie było! Zaprojektowane z dbałością o każdy muzyczny i wizualny detal.

Już 24.02.2024 r. o godzinie 20:00 Aula UAM w Poznaniu stanie się miejscem, w którym doświadczysz magii dwóch skrajnych światów.
Poczuj przestrzeń i bezkres nieba oraz energię i eksplozję nieznanych sfer kosmosu.

Oryginalne aranżacje muzyczne Star Wars, Interstellar, Planeta Skarbów, czy Gwiezdne Wrota, sprawią, że w Twojej głowie pojawią się obrazy jak nigdy dotąd. Z kolei fragmenty przepięknych "Planet" Gustava Holsta w wykonaniu najlepszych muzyków poruszą serce i wzbudzą zachwyt. To magiczna muzyka, która przenosi na moment do innej galaktyki.

Uwolnij swoją wyobraźnię, otwórz głowę i wybierz się w podróż muzyczną przy niepowtarzalnym brzmieniu instrumentów dętych, które mają MOC! Słyszysz? … Tak brzmi KOSMOS!

Wybrane bilety
SektorRządMiejsceKategoriaTypCenaOpłata serwisowa