Bilety na Molo w Sopocie na ToBilet.pl

A może romantyczny spacer po Molo w Sopocie? Bilety wstępu kupisz na ToBilet.pl!

Morza szum, ptaków śpiew, złota plaża i Was dwoje przechadzających się w stronę morza. Kadry jak z filmu i te chwile we dwoje, które zapamiętacie na długo. Molo w Sopocie już na Was czeka!

Widoki jakie oferuje Molo w Sopocie zachwycają przez cały rok. Jednak od maja do września jest tam zdecydowanie najprzyjemniej. Tradycyjnie już od ostatniego weekendu kwietnia do końca września za wstęp na molo trzeba zapłacić. 9 zł wydamy na bilet normalny, a 4,5 na ulgowy. Ale czegóż się nie robi dla ukochanej osoby, prawda?! Spieszymy z informacją, że od 24 kwietnia bilety wstępu na Molo w Sopocie kupicie na ToBilet.pl. Grupa MTP nawiązała właśnie współpracę z Gminą Sopot – zarządcą mola i uruchamia sprzedaż na sezon 2021! Od teraz bilety na Molo w Sopocie dostępne są od ręki o dowolnej porze, z dowolnego miejsca na świecie!

Planując podróż pamiętajcie, że molo czynne jest od niedzieli do czwartku w godzinach od 08:00 do 21:00, a w piątki i soboty od 08:00 do 23:00. No chyba, że przypłyniecie własnym jachtem! Jeśli zacumujecie w Sopot marinie na końcu mola, możecie liczyć na karty wstępu wydawane przez Bosmana, które uprawniają do poruszania się po molo przez całą dobę.

A jeżeli etap romantycznych spacerów we dwoje macie już za sobą, na ToBilet.pl są też bilety dla rodzin z dziećmi - bilety rodzinne za 19, 20 i 21 złotych odpowiednio dla rodzin z jednym, dwojgiem i trojgiem dzieci.

To jak? Gotowi na wypad nad morze?