Gwarancja Zwrotu Pieniędzy na ToBilet.pl

Nie martw się o swój udział i kup bilet z gwarancją zwrotu pieniędzy! Naszym zadaniem do zawsze było dostarczenie Tobie niezapomnianych emocji. W ToBilet wiemy, że zasługujecie na coś więcej niż tylko kupno biletu. Wiemy, że zakup biletu jest ważny i uważamy, że możecie liczyć na dodatkową pomoc od początku do końca – od wyboru do samego dnia wydarzenia.

Sytuacja w której się znaleźliśmy niekiedy zmusza nas do odwołania lub przeniesienia wydarzenia. Nie wyobrażamy sobie jednak sytuacji, kiedy platforma do sprzedaży biletów nie dba o Twoją radość z zakupów. Dostarczamy emocje do końca!

Voucher na dowolne wydarzenie ToBilet

Postanowiliśmy wprowadzić rozwiązanie, które usatysfakcjonuje zarówno Ciebie jako klienta oraz naszych organizatorów. Jeśli wydarzenie zostanie odwołane, możesz wybrać bilet zastępczy z kilkudziesięciu wydarzeń oferowanych przez ToBilet.pl lub dostać zwrot pieniędzy. Teraz możesz skupić się na czerpaniu radości z imprezy, a nie na zakupach lub martwieniu się o swoje bilety!

Voucher na dowolne wydarzenie na ToBilet możesz wykorzystać od razu lub czekać na odpowiednie dla Ciebie wydarzenie.

Ciekawe miejsca dla Ciebie

Zdecydowałeś się wymienić bilet na Voucher? Zobacz jakie mamy wydarzenia na ToBilet! Jeśli boisz się wybrać czegoś z planowanych koncertów, czy spektakli, koniecznie zobacz co mamy w nowej zakładce Ciekawe miejsca. Tam dostępne są atrkacje, które dostępne są cały rok, więc nie będziesz musiał martwić się o przełożenie terminu. Tu znajdziecie między innymi bilet na zwiedzanie Dawnej Kopalni w Nowej Rudzie, vouchery do Poznańskiego Muzeum Pyry, a także bilety na cotygodniową nową serię wydarzeń Czarownic z Pyrlandii.

W związku z nadchodzącym okresem świątecznym polecamy także bilety na Termy Maltańskie, a dokładniej do centrum spa1306, gdzie oferują zabiegi pielęgnacyjne, masaże czy kąpiele saunowe - znane od lat skuteczne metody na odpoczynek i relaks. Zobacz też ofertę Świata Saun. Czekają na Ciebie seanse parowe przygotowywane przez zespół najlepszych saunamistrzów, pozwalają odkryć nowe oblicze saunowania.

Gwarancja zwrotu pieniędzy i 100% radości

Jeśli wydarzenie zostanie anulowane i nie zostanie przełożone na inny termin, otrzymasz zwrot pieniędzy. Jeśli zwrot pieniędzy Cię nie satysfakcjonuje możesz wymienić bilet na dowolne wydarzenie na ToBilet.pl, niezależnie od typu pierwotnego wydarzenia. Chcesz wymienić bilet z koncertu na bilet do teatru? Nie ma problemu! Jeśli bilet na zastępcze wydarzenie jest droższy masz możliwość dopłaty różnicy tej sumy bez dodatkowych opłat.