Na ToBilet Letni Targ Ogrodniczy w Poznaniu

Dla wszystkich miłośników roślinek i ogrodo-maniaków nadchodzi idealne wydarzenie. Kto w czerwcowy słoneczny weekend 20-21 nie ma planów niech dłużej się nie zastanawia! Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich będziecie mieć okazję wymiany i kupna najpiękniejszych i najbardziej pachnących roślin do domu i ogrodu. Na targach będzie można spotkać wystawców producentów roślin, dystrybutorów narzędzi ogrodniczych, dekoracji zewnętrznych, donic, czy małej architektury ogrodowej.

Targi i atrakcje targów ogrodniczych

Jeśli jednak nie masz swojego ogrodu, a Twój pokój jeszcze nie wypełnia zieleń kwiatów możesz wziąć udział w targach roślin, dać drugie życie sadzonkom z sąsiedzkiego punktu wymiany roślin, a po drodze zgarnąć kilka produktów regionalnych na wystawionym kiermaszu. Zaznaczamy, iż dokładamy wszelkich starań, by wydarzenie było 100% bezpieczne dla naszych zwiedzających zachowując wszelkie normy i zalecenia sanitarne.

Wiemy, że szczególnie roślino-maniacy mogą zostać na targu na długie godziny, dlatego w trakcie tego weekendu zostanie wyznaczona strefa foodtracków oraz vege. Koniecznie zostańcie z nami do końca bo wieczorem rozpoczynamy zabawę AFTER PARTY pod gołym niebem!

Karta parkingowa podczas targów w Poznaniu

Na Targi Ogrodnicze w Poznaniu jeśli planujesz przyjazd samochodem zalecamy zakupienie karty wjazdu, upoważniającej do parkingu w godzinach otwarcia wydarzenia. Liczba miejsc jest ograniczona! Kartę parkingową kupisz na stronie wydarzenia na ToBilet.pl