Voucher do Bramy Poznania już na ToBilet.pl!

Brama Poznania ICHOT, czyli wcześniej Interaktywne Centrum Historii Ostrowa Tumskiego znajduje się na Śródce w pobliżu mostu Jordana. To właśnie tu Poznań połączony jest z Ostrowem Tumskim. Budowę rozpoczęto w 2011, aby w 2020 móc dostarczyć zwiedzającym niezapomnianych wrażeń i dużej dawki historii.
To takzę pierwsze w Polsce centrum interpretacji dziedzictwa – opowiada o początkach państwa polskiego i Ostrowa Tumskiego. Nie jest to zwykłe muzeum bo goście nie zobaczą muzealnych eksponatów. Dzięki narzędziom multimedialnym opowiadamy historię wyspy katedralnej prostym językiem, pozbawionym naukowego żargonu.

Dla kogo voucher do Bramy Poznania?

Przygotowaliśmy dwie ścieżki zwiedzania: dla młodzieży i dorosłych oraz dla rodzin z dziećmi. Integralną częścią każdej z nich jest audioprzewodnik dostępny we wielu językach: polskiej, angielskiej, niemieckiej, hiszpańskiej, francuskiej, czeskiej, rosyjskiej i ukraińskiej). Przewodnik  intuicyjne prowadzi gości przez wystawę i daje możliwość zwiedzania w indywidualnym tempie. Dodatkowo, rzestrzeń ekspozycji dostosowana jest dla osób z różnymi niepełnosprawnościami.

Bilet na ekspozycję Bramy Poznania to również możliwość skorzystania z audiowycieczki po wyspie katedralnej  i bezpośredniego spotkania z dziedzictwem. Za pośrednictwem serwisu ToBilet.pl można kupić voucher indywidualny lub rodzinny (maksymalnie 5 osób, w tym maksymalnie 2 osoby dorosłe + dzieci do 16. r.ż.). Zobacz więcej o muzeum na ToBilet.pl!