Ania Dąbrowska - Jesienne wieczory

Ania Dąbrowska – niekwestionowana królowa polskiej muzyki pop.

Koncerty

19-12-2020

20:30

Poznań

Sala Ziemi, Poznań Congress Center

Wybierz bilet

Organizator: Good Taste Production

Ania Dąbrowska – Jesienne wieczory

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

To Artystka, z którą wszyscy zawsze bawią się świetnie. Ania Dąbrowska – niekwestionowana królowa polskiej muzyki pop - odwiedzi tej jesieni siedem polskich miast: Gdańsk, Szczecin, Łódź, Wrocław, Katowice, Kraków i Poznań. W repertuarze znajdą się nie tylko największe przeboje Artystki, ale też niewykonywane dotąd utwory-niespodzianki.

Każdy z dotychczasowych albumów studyjnych Ani Dąbrowskiej pokrył się platyną, potwierdzając jej niezwykłe wyczucie uniwersalnie przebojowych melodii, trafiających do serc wymagających słuchaczy, które w tak niepodrabialny sposób ze szczyptą melancholii śpiewa swoim ciepłym, pastelowym głosem. Uznanie dla jej talentu wyraża cała branża muzyczna – Dąbrowska nagrodzona została dziewięcioma Fryderykami, a melodie i teksty jej autorstwa mają w swoim katalogu m.in. Maryla Rodowicz, Monika Brodka, Beata Kozidrak, Ania Wyszkoni, Andrzej Piaseczny czy Krzysztof Krawczyk. Nigdy jednak nie goniła na siłę za trendami i przebojami, konsekwentnie idąc własną drogą. Wiele razy potrafiła wymyślić na nowo swoją muzykę, podejmując odważne decyzje.

Harmonogram koncertów:

20.11.2020 – Gdańsk, Stary Maneż

2.12.2020 – Filharmonia im. M. Karłowicza, Szczecin

5.12.2020 – Wytwórnia, Łódź

1.12.2020 – Narodowe Forum Muzyki, Wrocław

12.12.2020 – Katowice Miasto Ogrodów, Katowice

13.12.2020 – ICE Kraków Congress Centre, Kraków

19.12.2020 – Sala Ziemi Poznań Congress Center, Poznań

 

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin.

To też może Cię zainteresować