ANTIDOTUM Airshow Leszno 2023

Jedyna taka impreza lotnicza na świecie.

Pokazy nocne, muzyka na żywo, pirotechnika!

Wydarzenia

16-06-2023 - 17-06-2023

otwarcie bram: 12:00 – 23:00, pokazy lotnicze: 17:00 – 23:00

Leszno

Lotnisko Leszno, ul. Szybowników 28

Wybierz bilet

ANTIDOTUM Airshow Leszno 2023

4. edycja najpiękniejszych pokazów lotniczych ANTIDOTUM Airshow Leszno zbliża się wielkimi krokami. Już 16 i 17 czerwca 2023 roku na Lotnisko Leszno wróci ten wyjątkowy, podniebny spektakl, który w zeszłym roku odwiedziło rekordowe 35 000 osób.

ANTIDOTUM Airshow Leszno to wydarzenie, które na stałe wpisało się do kalendarza najciekawszych europejskich imprez lotniczych. Jak zawsze dołożymy wszelkich starań aby i w tym roku przygotować wspaniałe i wyjątkowe widowisko. Na niebie znów będzie można podziwiać akrobacje samolotowe solistów i grup pokazowych, odrzutowce i śmigłowce polskich i zagranicznych sił powietrznych, pokazy szybowcowe, paralotnie, motoparalotnie, balony, samoloty historyczne i nowoczesne konstrukcje cywilne. Na ziemi zostaną przygotowane specjalne strefy tematyczne, pokazy sprzętu wojskowego i służb odpowiedzialnych za nasze bezpieczeństwo, wystawa lotnicza, gdzie z bliska będzie można obejrzeć samoloty biorące udział w pokazach, występy grup rekonstrukcyjnych, a dla najmłodszych wesołe miasteczko!

Tradycyjnie nie zabraknie pokazów wieczorno - nocnych z muzyką na żywo oraz bardzo dużą dawką pirotechniki, które stały się znakiem rozpoznawczym ANTIDOTUM Airshow Leszno!

 

Podstawowe informacje o ANTIDOTUM Airshow Leszno 2023:

  • data i godzina: 16 i 17 czerwca 2023 (piątek i sobota); otwarcie bram: 12:00 – 23:00, pokazy lotnicze: 17:00 – 23:00
  • lokalizacja: Lotnisko Leszno, ul. Szybowników 28, 64-100 Leszno
  • program wydarzenia: taki sam lub bardzo podobny w oba dni wydarzenia (w godzinach 12:00 – 17:00 atrakcje naziemne i loty widokowe; w godzinach 17:00 – 23:00 dwa bloki pokazów lotniczych – pokazy dzienne i wieczorno-nocne)
  • parkingi: płatne dodatkowo 25 zł przy wjeździe na parking (parkingi zewnętrzne P1 i P2)
  • więcej informacji na: antidotum.lotniskoleszno.pl

Rodzaje zniżek

Bilety ulgowe - dzieci do 12 roku życia (urodzone po 01.01.2011); dzieci do 3 roku życia (urodzone po 01.01.2020) darmowy wstęp.

Osoby z niepełnosprawnościami (NP) - osobom ze stwierdzonym i udokumentowanym znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności przysługuje darmowy bilet wstępu (wymagany kontakt na [email protected]). Opiekunowie osób NP bilet normalny.


Rodzaje biletów

Bilet WSTĘPU - upoważnia do jednorazowego wejścia na teren pokazów lotniczych ANTIDOTUM Airshow Leszno 2023 w jeden, wybrany dzień wydarzenia.

Bilet SPOTTER - upoważnia do wejścia na teren pokazów lotniczych ANTIDOTUM Airshow Leszno 2023 oraz wstępu do specjalnych stref SPOTTER (3 wyznaczone strefy przygotowane specjalnie dla fotografów lotniczych, wyposażone m.in w podesty, dwie zlokalizowane na terenie dla publiczności oraz jedna po północnej stronie lotniska) w jeden, wybrany dzień wydarzenia. Brak biletów ulgowych, dzieci i młodzież do 16 roku życia mogą przebywać w strefie SPOTTER wyłącznie z opiekunem posiadającym bilet SPOTTER. Bilet SPOTTER jest biletem imiennym, wymienianym na opaskę w biurze organizatora przy wejściu głównym. Liczba biletów ograniczona.

Bilet STREFA KOMFORT - upoważnia do wejścia na teren pokazów lotniczych ANTIDOTUM Airshow Leszno 2023 oraz wstępu i korzystania ze STREFY KOMFORT w jeden, wybrany dzień wydarzenia. Strefa KOMFORT zlokalizowana będzie w centralnym punkcie linii pokazów i będzie wyposażana w miejsca siedzące (krzesła/leżaki) oraz bezpośredni dostęp do punktów gastronomicznych (sprzedaż dodatkowo płatna). Brak biletów ulgowych, dzieci do lat 3 wstęp bezpłatny. Bilet wymieniany na opaskę w biurze organizatora przy wejściu głównym. Liczba biletów ograniczona.

Bilet VIP - upoważnia do wejścia na teren pokazów lotniczych ANTIDOTUM Airshow Leszno 2023 w oraz do wstępu do strefy VIP i korzystania z parkingu VIP w jeden, wybrany dzień wydarzenia. W strefie VIP goście mogą korzystać z darmowego poczęstunku (bufet zimny, ciepły, napoje alkoholowe). Dzieci do 12 lat wstęp na podstawie ulgowego biletu wstępu, dzieci do lat 3 wstęp bezpłatny. Bilet VIP wymieniany na opaskę przy wejściu do strefy VIP. Liczba biletów ograniczona.

Bilet RODZINNY 2+2 - bilet promocyjny, upoważnia 2 osoby dorosłe (2 bilety normalne) i 2 dzieci (2 bilety ulgowe) do jednorazowego wejścia na teren pokazów lotniczych ANTIDOTUM Airshow Leszno 2023 w jeden, wybrany dzień wydarzenia.

To też może Cię zainteresować