Auto Nostalgia 2023

Targi Pojazdów Zabytkowych

Targi

22-04-2023 - 23-04-2023

10:00-17:00

Warszawa

EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: https://www.autonostalgia.pl/

Organizator: Grupa MTP

Targi Pojazdów Zabytkowych to powrót myślami do czasów naszych ojców i dziadków, kiedy to w motoryzacji dominowały wysokopojemnościowe silniki, głośne wydechy, czy przełamujące konwencje projekty karoserii. To wydarzenie, które zajmuje wyjątkowe miejsce w sercach każdego z miłośników zabytkowych aut.

Auto Nostalgia to przede wszystkim kultowe egzemplarze samochodów, których w posiadanie chciałby wejść niejeden miłośnik oldschoolowej motoryzacji. Nie zabraknie także legend polskich ulic w postaci żuków, fiatów, czy polonezów. Pojazdy z najróżniejszych epok przyciągają nie tylko osoby starsze, chcące powrócić wspomnieniami do tamtych lat, ale i młodszych fanów motoryzacji, zachwycających się klasycznymi pojazdami.

Od 22-23 kwietnia 2023 w warszawskich pawilonach EXPO XXI będziemy mogli wziąć udział w jednym z najważniejszych wydarzeń związanych z ekspozycją zabytkowych pojazdów w Polsce. W wydarzeniu uczestniczą co roku tysiące zwiedzających, pielęgnując tym samym wspomnienia o polskiej, jak i światowej motoryzacji. Rok do roku ekspozycja rozrasta się o kolejne zabytkowe, a także bezcenne dla wielu kolekcjonerów pojazdy.


INFORMACJE O BILETACH:

Bilet upoważnia do wejścia w wybrany dzień - sobotę lub niedzielę.

Bilet ulgowy przysługuje dzieciom do 13 roku życia, emerytom i osobom niepełnosprawnym.

Dzieci do lat 6 – wstęp bezpłatny.

Dołącz do nas: www.facebook.com/AutoNostalgia

 

 

Kupując bilet online zobowiązuję się do przestrzegania REGULAMINU.