Bike Show 2020

WYDARZENIE ODWOŁANE

ZAPRASZAMY W NOWYM TERMINIE 16-18.04.2021

 
Wydarzenia

18-06-2020 - 21-06-2020

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: https://bikeshow.pl

Organizator: Grupa MTP

WYDARZENIE ODWOŁANE

ZAPRASZAMY W NOWYM TERMINIE 16-18.04.2021

Informujemy, że w związku z rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego, BIKE SHOW zostaje przesunięty na późniejszy termin, tj. 16-18.04.2021. Miejsce oraz godzina pozostaje bez zmian. Bilety zakupione na wydarzenie, z gwarancją niezmienności ceny, będą obowiązywać podczas kwietniowej edycji imprezy. 

Jeśli masz dodatkowe pytania napisz do nasz [email protected].

-----------------------------

Testy sprzętu rowerowego, pokazy mistrzów, historie niezwykłych wypraw rowerowych, zawody, strefa serwisowa , a do tego ogromna dawka pozytywnych emocji – tak zapowiada się edycja rowerowego festiwalu BIKE SHOW.

Bike Show to wydarzenie skierowane dla każdej osoby, która kocha jazdę na dwóch kółkach, a także tych, którzy chcą połknąć rowerowego bakcyla! Podczas Festiwalu zwiedzający będą mogli skorzystać ze specjalnych stref testów sprzętów w których nie zabraknie specjalnych rowerów elektrycznych.

Rampy, rury oraz wiele innych przeszkód będzie można wypróbować na specjalnie wybudowanym skatepark’u, który będzie do dyspozycji zgromadzonych zwiedzających.

Daj drugie życie swojemu rowerowi!

Nowością na Targach będzie odbywająca się giełda rowerowa, podczas której będzie można zakupić rowery, części oraz inne akcesoria w przystępnych cenach od osób prywatnych oraz sklepów rowerowych!

Pokaz mistrzów oraz spotkania z ekspertami to coś co z pewnością przykuwa uwagę zwiedzających. Festiwal Bike Show to świetna okazja do wymiany doświadczeń oraz spotkania się z znanymi osobami ze świata kolarstwa!

Serdecznie zapraszamy!

Znajdź Nas na:

www.bikeshow.pl

https://www.facebook.com/BikeShowPL/

https://www.instagram.com/bikeshowpl/

---

To też może Cię zainteresować