Caravans Salon 2020

Targi kamperów i przyczep kempingowych oraz wyposażenia.

Targi

02-10-2020 - 04-10-2020

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: https://caravanssalon.pl

Organizator: Grupa MTP

Poznaj bogaty świat caravaningu podczas Caravans Salon Poland
Targi Caravans Salon Poland w Poznaniu, to jedna z największych imprez caravaningowych w Polsce. Każdego roku, czołowi producenci i dystrybutorzy kamperów, przyczep kempingowych, sprzętu biwakowego i akcesoriów turystycznych, pokazują swoją ofertę kilku tysiącom uczestników.

Setki niesamowitych pojazdów, goście i pasjonaci
Hale Międzynarodowych Targów Poznańskich wypełniają się najnowszymi modelami kamperów, vanów i przyczep kempingowych, które przez całe trzy dni, są do dyspozycji zwiedzających. Na Caravans Salon, można nie tylko kupić kampera czy przyczepę, ale dzięki obecności czołowych wypożyczalni tego sprzętu oraz firm zajmujących się doradztwem, zaplanować swoją wymarzoną podróż.

Co można zobaczyć podczas Caravans Salon?

Targi to również coroczny Ogólnopolski Zlot Caravaningowy, na który zjeżdżają się ekipy z całej Polski. Na zlocie można podziwiać cały przekrój modeli kamperów, przyczep i vanów, zarówno tych nowych jak i tych już zabytkowych klasyków. Urozmaiceniem dni targowych, są spotkania z podróżnikami i dziennikarzami branżowymi, na których można zaczerpnąć wiedzy lub inspiracji do planowania dalszych podróży.

Kupując bilet online zobowiązuję się do przestrzegania REGULAMINU.

 

To też może Cię zainteresować