Cavaliada Kraków 2021

UWAGA ZMIANA FORMUŁY

Zawody w Krakowie zostają przeniesione do Poznania na nowy termin 11-14.02.2021 oraz 18-21.02.2021 bez udziału publiczności.

Jednocześnie zapraszamy do oglądania zawodów online. Więcej informacji na stronie cavaliada.pl.

#weAreCavaliada

Targi

18-02-2021 - 21-02-2021

Kraków

TAURON Arena Kraków

Strona wydarzenia: https://cavaliada.pl/krakow/

Organizator: Grupa MTP

UWAGA ZMIANA FORMUŁY

Respektując wszelkie ograniczenia nałożone na organizatorów wydarzeń oraz restrykcyjne zalecenia służb państwowych związanych z sytuacją epidemiologiczną w Polsce, podjęliśmy trudną dla nas wszystkich decyzję o przeniesieniu organizowanych w Krakowie zawodów do Poznania oraz rozegraniu ich bez udziału publiczności. 

Zachęcamy Państwa do regularnego śledzenia strony www.cavaliada.pl, a także naszych kanałów social media. Sytuacja epidemiologiczna w Polsce oraz wynikające
z niej regulacje zmieniają się dynamicznie. O wszystkich zmianach będziemy Państwa na bieżąco informować.

#WeareCavaliada

Komitet Organizacyjny CAVALIADA Tour

Co z biletami?

W zaistniałej sytuacji możemy zaproponować Państwu jedno z trzech przedstawionych poniżej alternatywnych rozwiązań:

  • wymiana na gadżet: zakupiony bilet można wymienić na kultowe gadżety Cavaliady. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór akcesoriów zarówno dla pasjonatów jeździectwa, jak i dla fanów zawodów Cavaliada. Atrakcyjna oferta sklepu jest dostępna pod adresem: https://shop.tobilet.pl/event/cavaliada/ lub poprzez wybór zakładki GADŻETY na oficjalnej stronie wydarzenia (https://cavaliada.pl/). Przy wyborze gadżetów chętnie posłużymy Państwu doradztwem w zakresie rozmiaru i koloru. W przypadku zainteresowania wymianą biletu na gadżet prosimy o kontakt zwrotny na adres e-mail: [email protected]w terminie do 28 lutego 2021 r.
  • wymiana na voucher: oferowany przez nas voucher można w serwisie ToBilet.pl wymienić na bilet wstępu na dowolne wydarzenie: koncert, festiwal, wydarzenie sportowe, widowisko, spektakl teatralny lub każdy z innych eventów pozostających w ofercie naszego serwisu. Voucher obejmuje kwotę równą wartości zakupionych. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani taką formą wymiany biletu to prosimy o kontakt zwrotny na adres e-mail: [email protected]w terminie do 28 lutego 2021 r.
  • zwrot pieniędzy na konto, z którego zostało opłacone zamówienie. Jeśli zdecydują się Państwo zwrócić bilet, prosimy o kontakt z oficjalną platformą sprzedaży biletów ToBilet.pl na adres e-mail: [email protected] , podając numer zamówienia oraz ilość biletów, w terminie do 31 stycznia 2021 r.

Cavaliada Kraków to międzynarodowe zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody, powożeniu, WKKW i ujeżdżeniu, organizowan`e przez Grupę MTP na terenie Tauron Areny Kraków.

Na jedyny w Polsce, autoryzowany cykl zawodów halowych Cavaliada Tour składają się aż cztery wydarzenia: w Poznaniu, Lublinie, Krakowie i Warszawie.

Cavaliada Tour jest jednym z najważniejszych wydarzeń jeździeckich w tej części świata. Z roku na rok rośnie jakość i ranga tego wydarzenia, a wraz z nią liczba zgłaszających się jeźdźców i koni. Cavaliada jako jedyna impreza w Polsce łączy trzy ważne aspekty – Sport, Show i Expo. Cavaliada Sport to przede wszystkim rywalizacja sportowa. Od czwartku do niedzieli kibice mogą oglądać zmagania sportowców w czterech konkurencjach jeździeckich, Cavaliada Show to blok pokazowy przygotowany we współpracy z Polskim Związkiem Hodowców Koni. Cavaliada Expo to największe w Polsce targi sprzętu i akcesoriów jeździeckich. Wszystko to w jednym miejscu i jednym czasie, dla wszystkich miłośników koni i jeździectwa.

Program sportowy obejmuje uwielbiane przez publiczność widowiskowe konkursy, takie jak: czwartkowe Venus vs Mars (kobiety kontra mężczyźni), piątkowy Halowy Puchar Polski WKKW i Potęgę Skoku, sobotnią Cavaliadę Future, szybki i muzyczny Speed&Music i Halowy Puchar Polski w Powożeniu, a także niedzielny finał Ujeżdżenia i Grand Prix.

Kupując bilet online zobowiązuję się do przestrzegania REGULAMINU.

 

 

To też może Cię zainteresować