CAVALIADA Kraków 2024

Największe wydarzenie jeździeckie w Polsce!
Wielki Finał CAVALIADA Tour.

Sport

22-02-2024 - 25-02-2024

8:00-22:00

Kraków

TAURON ARENA Kraków

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: http:// www.krakow.cavaliada.pl

Organizator: Grupa MTP

 

: Otwarcie sprzedaży biletów w puli Summer Sale rusza 1 czerwca 2023, nie przegap tańszych biletów, zapisz się do powiadomienia! Pula jest ograniczona ilościowo oraz czasowo.

CAVALIADA Kraków to czwarta lokalizacja w ramach cyklu CAVALIADA Tour 2023/2024! Wielki Finał CAVALIADA Tour, Finał Pucharu Świata Ligii Europy Centralnej, największa hala widowiskowo-sportowa w Polsce! Co tak bardzo przyciąga kibiców? CAVALIADA to najbardziej rozpoznawalne wydarzenie jeździeckie w naszym kraju, rozbudowana formuła skupia w jednym miejscu i jednym czasie topowych zawodników konkurencji skoki przez przeszkody, wkkw, ujeżdżenia oraz powożenia. Program wypełniają zarówno emocje sportowe na najwyższym światowym poziomie jak również bloki pokazowe i widowiskowe konkursy specjalne. CAVALIADA to również największe Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich, gdzie każdy miłośnik jeździectwa znajdzie coś dla siebie. Wydarzenie kierowane jest zarówno do miłośników koni i jeździectwa, jak również dla rodzin z dziećmi, emocji zdecydowanie wystarczy dla każdego! Zachęcamy do obejrzenia video posumowania z zeszłorocznej edycji.

Szczegółowe informacje, aktualności i program wydarzenia znajdą państwo na stronie wydarzenia www.krakow.cavaliada.pl

W sprzedaży znajdą również Państwo bilety VIP umożliwiające skorzystanie z wygodnej przestrzeni cateringowo-wypoczynkowej, w której goście mają możliwość odpoczynku w przerwach od konkursów.
Otwarta konfiguracja, wygodne kanapy, możliwość rozmowy przy kawie pozwalają uczestnikom nie tylko na chwilę relaksu, ale również dobrą zabawę.
Strefa połączona jest z trybuną VIP, gdzie można oglądać zmagania sportowe.

Wszystkim klientom VIP zapewnione zostają dedykowane recepcje oraz szatnie, a także wyżywienie w postaci przekąsek i dania szefa kuchni.

To też może Cię zainteresować