Cavaliada Lublin 2021

#weAreCavaliada

Wydarzenia

28-01-2021 - 31-01-2021

Lublin

Targi Lublin ul. Dworcowa 11

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: https://cavaliada.pl/lublin/

Organizator: Grupa MTP

Cavaliada Lublin to międzynarodowe zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody, powożeniu, WKKW i ujeżdżeniu, organizowane przez Grupę MTP na terenie Targów Lublin S.A.

Na jedyny w Polsce, autoryzowany cykl zawodów halowych Cavaliada Tour składają się aż cztery wydarzenia: w Poznaniu, Lublinie, Krakowie i Warszawie.

Cavaliada Tour jest jednym z najważniejszych wydarzeń jeździeckich w tej części świata. Z roku na rok rośnie jakość i ranga tego wydarzenia, a wraz z nią liczba zgłaszających się jeźdźców i koni. Cavaliada jako jedyna impreza w Polsce łączy trzy ważne aspekty – Sport, Show i Expo. Cavaliada Sport to przede wszystkim rywalizacja sportowa. Od czwartku do niedzieli kibice mogą oglądać zmagania sportowców w czterech konkurencjach jeździeckich, Cavaliada Show to blok pokazowy przygotowany we współpracy z Polskim Związkiem Hodowców Koni. Cavaliada Expo to największe w Polsce targi sprzętu i akcesoriów jeździeckich. Wszystko to w jednym miejscu i jednym czasie, dla wszystkich miłośników koni i jeździectwa.

Program sportowy obejmuje uwielbiane przez publiczność widowiskowe konkursy, takie jak: czwartkowe Venus vs Mars (kobiety kontra mężczyźni), piątkowy Halowy Puchar Polski WKKW i Potęgę Skoku, sobotnią Cavaliadę Future, szybki i muzyczny Speed&Music i Halowy Puchar Polski w Powożeniu, a także niedzielny finał Ujeżdżenia i Grand Prix.

Kupując bilet online zobowiązuję się do przestrzegania REGULAMINU.

To też może Cię zainteresować