CAVALIADA Poznań 2020

#weAREcavaliada

Wydarzenia

03-12-2020 - 06-12-2020

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: https://cavaliada.pl/

Organizator: Grupa MTP

Cavaliada Poznań to międzynarodowe zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody, powożeniu, WKKW i ujeżdżeniu, organizowane przez Grupę MTP na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Na jedyny w Polsce, autoryzowany cykl zawodów halowych Cavaliada Tour składają się aż cztery wydarzenia: w Poznaniu, Lublinie, Krakowie i Warszawie. To właśnie w Poznaniu rozpoczęła się wspaniała historia CAVALIADY, obecnie rozgrywane są tu zawody na poziomie CSI 3*, z konkursami zaliczanymi do Pucharu Świata oraz LR.  

Cavaliada Tour jest jednym z najważniejszych wydarzeń jeździeckich w tej części świata. Z roku na rok rośnie jakość i ranga tego wydarzenia, a wraz z nią liczba zgłaszających się jeźdźców i koni. Cavaliada jako jedyna impreza w Polsce łączy trzy ważne aspekty – Sport, Show i Expo. Cavaliada Sport to przede wszystkim rywalizacja sportowa. Od czwartku do niedzieli kibice mogą oglądać zmagania sportowców w czterech konkurencjach jeździeckich, Cavaliada Show to blok pokazowy przygotowany we współpracy z Polskim Związkiem Hodowców Koni. Cavaliada Expo to największe w Polsce targi sprzętu i akcesoriów jeździeckich. Wszystko to w jednym miejscu i jednym czasie, dla wszystkich miłośników koni i jeździectwa.

Program sportowy obejmuje uwielbiane przez publiczność widowiskowe konkursy, takie jak: czwartkowe Venus vs Mars (kobiety kontra mężczyźni), piątkowy Halowy Puchar Polski WKKW i Potęgę Skoku, sobotnią Cavaliadę Future, szybki i muzyczny Speed&Music i Halowy Puchar Polski w Powożeniu, a także niedzielny finał Ujeżdżenia i Grand Prix.

Kupując bilet online zobowiązuję się do przestrzegania REGULAMINU.

 

To też może Cię zainteresować