CAVALIADA Poznań 2024

Największe wydarzenie jeździeckie w Polsce! Druga lokalizacja CAVALIADA Tour.

Atrakcje

05-12-2024 - 08-12-2024

8:00-22:00

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: http://www.poznan.cavaliada.pl

Organizator: Grupa MTP

Otwarcie sprzedaży biletów w puli Summer Sale rusza 1 czerwca 2024, nie przegap tańszych biletów! Pula jest ograniczona ilościowo oraz czasowo.

CAVALIADA Poznań to druga lokalizacja w ramach cyklu CAVALIADA Tour 2024/2025! To właśnie w Poznaniu narodziła się marka CAVALIADA, wydarzenie każdego roku przyciąga pełne trybuny miłośników jeździectwa! Co tak bardzo przyciąga kibiców? CAVALIADA to najbardziej rozpoznawalne wydarzenie jeździeckie w naszym kraju, rozbudowana formuła skupia w jednym miejscu i jednym czasie topowych zawodników konkurencji skoki przez przeszkody, wkkw, ujeżdżenia oraz powożenia. Program wypełniają zarówno emocje sportowe na najwyższym światowym poziomie jak również bloki pokazowe i widowiskowe konkursy specjalne. CAVALIADA to również największe Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich, gdzie każdy miłośnik jeździectwa znajdzie coś dla siebie. W Poznaniu, 8 grudnia odbędzie się również CAVALIADA Horse Auction! Trzecia edycja prestiżowej aukcji młodych koni sportowych. Wydarzenie kierowane jest zarówno do miłośników koni i jeździectwa, jak również dla rodzin z dziećmi, emocji zdecydowanie wystarczy dla każdego! Zachęcamy do obejrzenia video posumowania z zeszłorocznej edycji.

DOSTĘPNE BILETY:

  • Bilet rodzinny 2+1 to pakiet 3 biletów w cenie nie większej niż 99zł za sztukę. Oferta jest skierowana dla rodzin z dziećmi i jest ograniczona ilościowo. Kolejne bilety można dobierać w ramach biletów regularnych. Bilety nie uprawniają do wstępu do strefy VIP.
  • Bilet normalny to bilet podstawowy, całodniowy na CAVALIADĘ. Bilet nie uprawnia do wstępu do strefy VIP.
  • Karnet to bilet dla jednej osoby na wszystkie cztery dni wydarzenia. Przy pierwszym wejściu bilet wymieniany jest na opaskę na rękę. Karnet nie upoważnia do wstępu do strefy VIP.

 

Szczegółowe informacje, aktualności i program wydarzenia znajdą państwo na stronie wydarzenia www.poznan.cavaliada.pl