CAVALIADA Sopot 2024

Największe wydarzenie jeździeckie w Polsce!
Trzecia lokalizacja CAVALIADA Tour

Wydarzenia

01-02-2024 - 04-02-2024

8:00-22:00

Sopot

ERGO ARENA | Plac Dwóch Miast 1

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: http://www.sopot.cavaliada.pl

Organizator: Grupa MTP

Otwarcie sprzedaży biletów w puli Summer Sale rusza 1 czerwca 2023, nie przegap tańszych biletów, zapisz się do powiadomienia! Pula jest ograniczona ilościowo oraz czasowo.

CAVALIADA Sopot to trzecia lokalizacja w ramach cyklu CAVALIADA Tour 2023/2024! ERGO ARENA po raz trzeci wypełni się miłośnikami jeździectwa, już w pierwszej edycji wydarzenie przyciągnęło ogromną ilość zwiedzających! Co tak bardzo przyciąga kibiców? CAVALIADA to najbardziej rozpoznawalne wydarzenie jeździeckie w naszym kraju, rozbudowana formuła skupia w jednym miejscu i jednym czasie topowych zawodników konkurencji skoki przez przeszkody, wkkw, ujeżdżenia oraz powożenia. Program wypełniają zarówno emocje sportowe na najwyższym światowym poziomie jak również bloki pokazowe i widowiskowe konkursy specjalne. CAVALIADA to również największe Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich, gdzie każdy miłośnik jeździectwa znajdzie coś dla siebie. Wydarzenie kierowane jest zarówno do miłośników koni i jeździectwa, jak również dla rodzin z dziećmi, emocji zdecydowanie wystarczy dla każdego! Zachęcamy do obejrzenia video posumowania z zeszłorocznej edycji.

Szczegółowe informacje, aktualności i program wydarzenia znajdą państwo na stronie wydarzenia www.sopot.cavaliada.pl

W sprzedaży znajdą również Państwo bilety VIP umożliwiające skorzystanie z wygodnej przestrzeni cateringowo-wypoczynkowej, w której goście mają możliwość odpoczynku w przerwach od konkursów.
Otwarta konfiguracja, wygodne kanapy, możliwość rozmowy przy kawie pozwalają uczestnikom nie tylko na chwilę relaksu, ale również dobrą zabawę.
Strefa połączona jest z trybuną VIP, gdzie można oglądać zmagania sportowe.

Wszystkim klientom VIP zapewnione zostają dedykowane recepcje oraz szatnie, a także wyżywienie w postaci przekąsek i dania szefa kuchni.

To też może Cię zainteresować