CAVALIADA Warszawa 2021

#weAREcavaliada

W związku ze zmianą terminu wydarzenia z 4-7.03.2021 na 11-14.03.2021 informujemy, że bilety zakupione na dni 4-7 marca obowiązują w dniach 11-14 marca, nie ma potrzeby ich przebukowania.

Targi

11-03-2021 - 14-03-2021

Warszawa

Hala COS Torwar

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: https://cavaliada.pl/

Organizator: Grupa MTP

W związku ze zmianą terminu wydarzenia z 4-7.03.2021 na 11-14.03.2021 informujemy, że bilety zakupione na dni 4-7 marca obowiązują w dniach 11-14 marca, nie ma potrzeby ich przebukowania.

Cavaliada Warszawa to międzynarodowe zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody, powożeniu, WKKW i ujeżdżeniu, organizowane przez Grupę MTP na terenie C.O.S. Torwar. Na jedyny w Polsce, autoryzowany cykl zawodów halowych Cavaliada Tour składają się aż cztery wydarzenia: w Poznaniu, Lublinie, Krakowie i Warszawie. To właśnie w Warszawie rozgrywany jest Finał Pucharu Świata Ligi Europy Centralnej.

Cavaliada Tour jest jednym z najważniejszych wydarzeń jeździeckich w tej części świata. Z roku na rok rośnie jakość i ranga tego wydarzenia, a wraz z nią liczba zgłaszających się jeźdźców i koni. Cavaliada jako jedyna impreza w Polsce łączy trzy ważne aspekty – Sport, Show i Expo. Cavaliada Sport to przede wszystkim rywalizacja sportowa. Od czwartku do niedzieli kibice mogą oglądać zmagania sportowców w czterech konkurencjach jeździeckich, Cavaliada Show to blok pokazowy przygotowany we współpracy z Polskim Związkiem Hodowców Koni. Cavaliada Expo to największe w Polsce targi sprzętu i akcesoriów jeździeckich. Wszystko to w jednym miejscu i jednym czasie, dla wszystkich miłośników koni i jeździectwa.

Program sportowy obejmuje uwielbiane przez publiczność widowiskowe konkursy, takie jak: czwartkowe Venus vs Mars (kobiety kontra mężczyźni), piątkowy Halowy Puchar Polski WKKW i Potęgę Skoku, sobotnią Cavaliadę Future, szybki i muzyczny Speed&Music i Halowy Puchar Polski w Powożeniu, a także niedzielny finał Ujeżdżenia i Grand Prix.

Kupując bilet online zobowiązuję się do przestrzegania REGULAMINU.

To też może Cię zainteresować