Charytatywny Piknik Motoryzacyjny z Positive Ways

Na weekend

03-06-2023 - 04-06-2023

3 czerwca, godz.: 14:00 - 18:00 | 4 czerwca, godz. 8:00 - 11:00

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 11

Wybierz bilet

Charytatywny Piknik Motoryzacyjny z PositiveWays

Lubisz superszybkie samochody? Fascynują Cię luksusowe auta? Motoryzacja to Twoja pasja? Jeśli na jedno z tych pytań odpowiedziałeś tak to przyjdź na wyjątkowy event.
W pierwszy weekend czerwca Międzynarodowe Targi Poznańskie zapełnią się superszybkimi samochodami. Wydarzenie jest częścią wyprawy Positive Ways Polska Dla Hospicjum. W ciągu 6 dni 100 samochodów pokona 800 kilometrów odwiedzając 4 miasta w szczytnym celu, gdyż dochód z całego wydarzenia zasili akcję wspierającą polskie hospicja.

Jednym z przystanków na tegorocznej trasie będzie Poznań. Wszystkie załogi zaprezentują swoje auta na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jednak wystawa superszybkich samochodów to nie wszystko. Częścią charytatywnego pikniku będzie również ekspozycja zabytkowych aut w Pawilonie 2, o którą zadba Automobilklub Wielkopolski świętujący jubileusz 100-lecia istnienia. Dodatkową atrakcję stanowić będą także imponujące helikoptery na Placu Marka.

Miejsce: Plac Powszechnej Wystawy Krajowej – Międzynarodowe Targi Poznańskie
Godziny otwarcia: 3 czerwca – 14:00-18:00 | 4 czerwca – 8:00-11:00

Dochód z wydarzenia zasili akcję PositiveWays Polska Dla Hospicjum

W niedzielę od godziny 11:00 impreza przeniesie się na Tor Poznań. Nie lada gratka czeka tam na każdego miłośnika superszybkich samochodów. Będzie można podziwiać samochody w akcji bezpośrednio na torze. A przede wszystkim każdy chętny, po wpłacie cegiełki, będzie miał możliwość przejazdu m.in Lamborghini czy Ferrari jako pasażer. Oprócz tego na każdego czeka wiele atrakcji. Warto spędzić tam rodzinny weekend. 

Więcej informacji: https://positiveways.eu/
Podsumowanie akcji z 2022 roku: