CityDiet

CityDiet to połączenie pasji kulinarnej z przekonaniem, że sposób odżywiania przekłada się na zdrowie i samopoczucie. Nasze posiłki są zawsze świeże i zbilansowane, charakteryzuje je mistrzowski smak, różnorodność i wysoka jakość, często lokalnych, produktów.

Polecane

01-01-2022 - 31-12-2022

24h na dobę przez 7 dni w tygodniu

Cała Polska

Wybierz bilet

Organizator: Grupa MTP

CityDiet to połączenie pasji kulinarnej z przekonaniem, że sposób odżywiania przekłada się na zdrowie i samopoczucie. Nasze posiłki są zawsze świeże i zbilansowane, charakteryzuje je mistrzowski smak, różnorodność i wysoka jakość, często lokalnych, produktów. Dzięki CityDiet zyskujesz:

- pyszne posiłki na cały dzień,

- zdrowie, energię i formę fizyczną,

- cenny czas.

Oferujemy:
8 diet standardowych:
 Meat&Vege, Vege&Fish, Vege, Sport, Stay Healthy, Low Carb, Gluten Free, Low IG – bez problemu dopasujesz kaloryczność oraz jadłospis do swoich potrzeb i preferencji. Możesz wybrać też liczbę dostarczanych posiłków – 5, 4 lub 3.
Diety z Wyborem Menu: czyli jesz co chcesz! Z elastycznego menu wybierzesz te dania, które najlepiej odpowiadają Twoim preferencjom smakowym. Każdego dnia wybór nawet z 25 posiłków! Sam dodajesz, wykluczasz dowolne posiłki, a nawet zmieniasz ich kaloryczność.
3 diety office box:
Meat&Vege, Vege&Fish oraz Low IG, idealne rozwiązanie do pracy, szkoły czy na uczelnię. Office Box to 3 w pełni zbilansowane posiłki. Pożegnaj się z szybkimi zakupami na 15 minut przed rozpoczęciem pracy i ciesz się zdrowymi daniami,
podnoszącymi Twoją zawodową wydajność

Każdego dnia Menu CityDiet opracowują wybitni kucharze i cukiernicy oraz dietetyk. W efekcie otrzymujesz kulinarne cuda, jakich w diecie pudełkowej jeszcze nie było! Jako nasz klient możesz skorzystać z darmowej konsultacji dietetycznej i osiągnąć zakładany efekt jeszcze szybciej.

Działamy dla Ciebie i chcemy dopasować się do Twojego dnia. Ty decydujesz, w jakich godzinach otrzymasz pudełka – popołudniowych lub porannych. W trakcie realizacji zamówienia musisz zmienić adres, termin lub godzinę dostawy? Żaden problem – jeden telefon, przyjemna rozmowa i gotowe! Jesteśmy zawsze tam, gdzie Ty! Pudełka dostarczamy pod Twoje drzwi, w formie dostawy bezkontaktowej. Możesz odebrać je także w drodze do pracy. Z przyjemnością Cię poznamy! Na równi ze smakiem potraw stawiamy dbanie o ekologię. Posiłki dostarczamy w ekoopakowaniach i papierowych torbach, bez dodatkowych opłat.

Wyrusz z nami w kulinarną podróż!