Daria Zawiałow - wojny i noce tour

ZMIANA TERMINU Z 27.03.2021 NA 11.11.2021

Koncerty

11-11-2021

20:00

Poznań

Pawilon 3A MTP (Poznań Congress Center)

Wybierz bilet

ZMIANA TERMINU Z 27.03.2021 NA 11.11.2021

Uwaga! Zaktualizowana data koncertu:

Poznań - 11.11.2021, godz. 20:00 (przeniesiony z 27.03.2021 / 04.12.2020)

Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność w nowym terminie wydarzenia.

Posiadane przez Państwa bilety można także wymienić na voucher do wykorzystania na dowolne wydarzenie sprzedawane poprzez stronę www.tobilet.pl. Jeśli zdecydujecie się Państwo na wymianę na voucher prosimy o kontakt zwrotny na adres: [email protected]

-------------------------------------------------------------------------

Daria Zawiałow - wojny i noce tour

 

Zakup biletu jest jednoznaczny z akceptacją REGULAMINU WYDARZENIA.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

 

Jesienią wreszcie przychodzi czas na to, by Daria Zawiałow zaznajomiła bliżej fanów ze swoim ostatnim albumem „Wojny i noce”. Co prawda część piosenek dała się już słyszeć ze scen letnich koncertów, ale większość trzymana była na szczególną okazję jaką jest jesienna trasa, zatytułowana dokładnie tak samo jak album.

W warstwie graficznej i scenograficznej trasa orbitować będzie wokół znanych już elementów kultury japońskiej, ale to w klubach, na scenach bardziej kameralnych niż festiwalowe będzie można je łatwiej dostrzec i docenić ????

Nie zdradzimy tu dokładnego repertuaru koncertów, ale nie zabraknie ostatnich singli takich jak „Za krótki sen” czy „Kaonashi”, które zmieszają się zarówno z piosenkami jeszcze na koncertach nie słyszanymi i jaki i z utworami dobrze z znanymi z poprzednich tras i płyt.

Gorąco zapraszamy i do zobaczenia!

Regulamin wydarzenia.