Doda z Orkiestrą

Koncert członkinii Virgin w Poznaniu!

Koncerty

18-03-2020

19:00

Poznań

Sala Ziemi, Poznań Congress Center

Wybierz bilet

Organizator: BS LIVE EVENT

Koncert "Doda z Orkiestrą" w Poznaniu już niedługo

Jedna z najbardziej ekscentrycznych i niewątpliwie najpopularniejszych gwiazd na polskiej scenie muzycznej i orkiestra! Wprawdzie Doda przyzwyczaiła słuchaczy, że nie przywykła, by tańczyć, tak jak jej zagrają, ale w tym wypadku trafił swój na swego. A poza tym, chodzi przecież o śpiew!

Doda to nie tylko laureatka wielu nagród muzycznych, ale postać doceniana również przez periodyki biznesowe jako jedna z najbardziej wpływowych gwiazd w Polsce. Zawsze podkreślała jak ważny jest rozwój artystyczny, przekonywała, że kolejne przedsięwzięcia to skok na głęboką wodę, ale jednocześnie szansa na wzbogacenie własnych umiejętności – stąd obok muzyki, pojawił się film oraz teatr.

Teraz, zobaczymy i usłyszymy Dodę na Sali Ziemi w Poznaniu w pełnych rozmachu aranżacjach jej największych przebojów zagranych z orkiestrą, ale tradycyjnie możemy liczyć na niespodzianki! Tym bardziej, że nowa płyta, to obok autorskiego repertuaru, wspaniałe przeboje Maanamu, Maryli Rodowicz, Anny Marii Jopek czy Miley Cyrus.

Koncert Dody w Sali Ziemi to nie tylko muzyka (H2)

To również wyjątkowe, przygotowane specjalnie na tę trasę wizualizację, zjawiskowa pirotechnika i jak przystało na gwiazdę – wyborne kreacje samej artystki. Doda z orkiestrą w Poznaniu, to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń na polskiej scenie w 2020 roku, które pokaże kolejne, kto wie – może najbardziej niesamowite oblicze Dody. Niepokornej, ale i niezwykle wrażliwej artystki.

Wyjątkowe, doskonale znane przeboje w orkiestrowych aranżacjach. Piękne kreacje. Zjawiskowa oprawa wizualna oraz zapierająca dech w piersiach pirotechnika. Na takie szaleństwo może pozwolić sobie tylko Doda! Po wielu latach sukcesów i doświadczeń, Doda rusza w kolejną muzyczną podróż. I jedno jest pewne – nic jej nie zatrzyma!

A czy Ciebie coś zatrzyma, aby zobaczyć to na własne oczy? Kup bilet już teraz!