EDISON FESTIVAL 2022

Koncerty

22-07-2022 - 23-07-2022

otwarcie bram: 17:00, start wydarzenia: 17:30

Baranowo

ul. Wypoczynkowa 60

Wybierz bilet

Organizator: Good Taste Festiwale

Edison Festival 2022 
Piątek-sobota, 22-23 lipca 2022  
Teren Best Western Hotel Edison, ul. Wypoczynkowa 60, Baranowo 

Kilkanaście koncertów na dwóch scenach, urokliwa okolica z dala od zgiełku miasta, festiwalowe atrakcje dla całych rodzin i niezapomniane muzyczne emocje. Kalush Orchestra, Kaśka Sochacka, Grzegorz Hyży, MROZU, Rubens, Zalia i Rat Kru  zagrają podczas czwartej edycji Edison Festival 2022 r. w podpoznańskim Baranowie. Bilety jednodniowe i karnety są już w sprzedaży!

Festiwal odbywa się w malowniczej scenerii Jeziora Kierskiego na terenie Best Western Hotel Edison w podpoznańskim Baranowie. Od centrum Poznania to zaledwie kwadrans jazdy samochodem, co sprawia, że jest to idealne miejsce na weekendowy wypoczynek z dala od zgiełku miasta.

Muzyka to jednak nie wszystko, co wyróżnia Edison Festival. W programie wydarzenia znajdą się liczne aktywności, m.in. te rozwijające kreatywność. Na uczestników będzie czekał food court ze smacznymi przekąskami oraz liczne niespodzianki, bo wciąż nie zdradzamy wszystkiego. Tegoroczne lato zdecydowanie będzie sprzyjało tworzeniu muzycznych wspomnień na długie lata.

Na wydarzenie zaprasza agencja koncertowa Good Taste Production. Sponsorem festiwalu jest koncern energetyczny Enea oraz Porsche Centrum Poznań. Partnerem pozostaje niezmiennie Best Western Hotel Edison w Baranowie oraz Atlas Festival.  Patronami medialnymi wydarzenia są Meloradio, Codzienny Poznań, Głos Wielkopolski i Freshmag.

Harmonogram koncertów: 

22 lipca – Kaśka Sochacka, Grzegorz Hyży, MROZU, Vito Bambino, LemON, Kroki, Jagoda Kret, Martin Lange 

23 lipca – Kalush Orchestra, Daria Zawiałow, Karaś/Rogucki, LUNA, Lordofon, Rubens, Zalia, Rat Kru 

Więcej informacji: www.edisonfestival.pl oraz w wydarzeniu na Facebooku.

Regulamin imprezy: www.goodtaste.pl/regulamin