Enea Edison Festival w Twoim samochodzie

Wydarzenia

01-08-2020 - 09-08-2020

20:00

Poznań

Parking E przy Stadionie Poznań, ul. Bułgarska 17

Wybierz bilet

Organizator: Good Taste Production

Enea Edison Festival w Twoim samochodzie – cykl koncertów drive-in 

Artur Rojek, sanah i Ralph Kaminski 

25.07.2020 / 1.08.2020 / 9.08.2020, godzina wydarzeń: 20.00 

Parking E przy Stadionie Poznań, ul. Bułgarska 17, Poznań 

Wjazd od godz. 19:00 od ulicy Węgorka 

Bilety w cenie: 79 - 149 zł (za wjazd samochodu - maks 2 osoby) 

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wjazdu na wydarzenie. 

Ze względu na sytuację epidemiologiczną w Polsce i na świecie, trzecia edycja festiwalu nad Jeziorem Kierskim została przełożona na 2021 rok. Jednak! Enea Edison Festival pojawi się tego lata w alternatywnej odsłonie. Organizatorzy wraz ze sponsorem tytularnym festiwalu, firmą Enea, zapraszają do udziału w cyklu koncertów samochodowych drive-in.  

W line-up'ie pojawią się polscy artyści, którzy mieli wystąpić podczas 3. edycji Enea Edison Festival: Artur Rojek, sanah i Ralph Kaminski. Występy zostały zaplanowane kolejno na 25 lipca (Artur Rojek), 1 sierpnia (sanah) i 9 sierpnia 2020 r. (Ralph Kaminski). 

Wydarzenie skrojone zostało wprost pod nową rzeczywistość, w której przyszło się nam odnaleźć. Nasze pragnienie spędzania lata na świeżym powietrzu i wśród ludzi, a z drugiej strony oficjalne zalecenia i rekomendacje rządowe, które od tego odwodzą, musiały zaowocować w końcu pomysłami, które przechytrzą obecną sytuację. Czymże byłaby w końcu branża rozrywkowa, gdyby nie kreatywność ludzi, którzy ją tworzą!  

Jak to będzie wyglądać? To proste. Nie wcześniej niż na godzinę i nie później niż 5 minut przed planowaną godziną rozpoczęcia koncertu, wjeżdżacie na teren stadionu i ustawiacie swoje auto na wyznaczonym przez obsługę miejscu. Miejsce parkingowe jest dobierane pod kątem wielkości Waszego auta, odległości, którą należy zachować pomiędzy pojazdami, a także kolejności pojawiania się pojazdów na terenie imprezy. Po zgaszeniu silnika, włączacie radio i nastawiacie podaną przez nas częstotliwość. W ten sposób odbieracie dźwięk koncertu, który oglądacie przez szybę Waszego auta. Przed sobą widzicie scenę, na której gra artysta. Przez cały czas trwania imprezy zostajecie w autach, aby zachować warunki bezpieczeństwa. Wyjazd z terenu koncertu będzie koordynować obsługa.  

W samochodzie mogą przebywać maksymalnie dwie osoby. Wjazd na teren imprezy obsługa umożliwi tylko samochodom osobowym, nie wyższym niż 2,0 m. Liczba miejsc na parkingu jest ograniczona. 

Bilet upoważnia do jednorazowego wjazdu na teren Imprezy. Podejmując decyzję o wyjeździe z terenu Imprezy bez zgłoszenia i zgody obsługi, ponosicie ryzyko odmowy ponownego wstępu na teren Imprezy. 

Dokładny regulamin wydarzenia jest dostępny na www.goodtaste.pl.  

Wydarzenie jest realizowane zgodnie z obowiązującymi wymogami bezpieczeństwa i zasadami postępowania w przestrzeni publicznej.

To też może Cię zainteresować