EPIC MUSIC & LIGHTS Orkiestra Miasta Poznania

Koncerty

25-02-2023

19:00

Poznań

Aula UAM, ul. Wieniawskiego 1

Wybierz bilet

Organizator: Stowarzyszenie Akolada

Epicka muzyka , zachwycający pokaz świetlny i niezapomniane emocje!

To wszystko podczas jednego magicznego wieczoru. EPIC MUSIC & LIGHTS to koncertowe uderzenie Orkiestry Miasta Poznania. Niepowtarzalne widowisko i koncert muzyki z filmów i gier fantasy. Mocne brzmienie instrumentów dętych sprawi, że sufit z pewnością nie raz zadrży. Lepiej trzymajcie się krzeseł!

Oryginalne aranżacje muzyczne z Gry o Tron, Captain America, Avatar, czy Harrego Pottera poruszą serca, wzbudzą eksplozję emocji. To magiczna muzyka, która przenosi na moment od szarego świata codziennych obowiązków i wprowadza w świat cudowny, kolorowy, mieniący się brokatem, czasem dziwny, a czasem budzący postrach… Uwolnij swoją wyobraźnię, otwórz głowę i wybierz się w podróż do swoich ulubionych miejsc w świecie fantasy przy niepowtarzalnym brzmieniu instrumentów dętych. Instrumentów, które dają MOC! 

Wielkie widowisko EPIC MUSIC & LIGHTS odbędzie się 25.02.2023 r. o godzinie 19:00 w równie wyjątkowej Auli UAM. W miejscu z klimatem, które będzie idealnym dopełnieniem magii tego wydarzenia.

To świetna okazja, żeby wyjść z domu i spędzić wyjątkowy wieczór z przyjaciółmi inaczej niż zwykle. To okazja, żeby dokonać nowych odkryć muzycznych. To okazja do oczyszczenia głowy i odstresowania się. To okazja do niecodziennej rozrywki. To okazja, żeby dać się ponieść muzyce fantasy. Która okazja jest Twoja? :)

Odnajdź się w WIRZE MUZYCZNYCH DOZNAŃ i zrób to razem z nami w EPICKIM STYLU!!