EURO TARGET SHOW 2020

Targi Produktów Myśliwskich, Strzeleckich, Militarnych i Survivalowych

Targi

09-10-2020 - 11-10-2020

Warszawa

Global Expo, ul. Modlińska 6D

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: https://eurotargetshow.pl/

Organizator: Grupa MTP

Wydarzenie pełne pasji

W dniach 17-19 kwietnia 2020 roku w Global EXPO w Warszawie odbędzie się pierwsze w Polsce wydarzenie dedykowane myśliwym, strzelcom oraz survivalowcom – Euro Target Show (ETS). Organizatorem jest Grupa MTP.

I edycja Euro Target Show to kontynuacja doskonale znanych, popularnych i silnie ugruntowanych w świadomości zwiedzających targów KNIEJE (5 edycji), targów wyposażenia survivalowego i militarnego Survival Force Expo (2 edycje) oraz targów profesjonalnego strzelectwa ShootingPro (1 edycja).

Wydarzenie będzie wyjątkowe z dwóch powodów – po raz pierwszy wystąpi pod szyldem Euro Target Show i po raz pierwszy odbędzie się w Warszawie. ETS w cyklu dwuletnim znajdzie się w stolicy, dlatego pasjonaci myślistwa, strzelectwa i surivalu z militariami spotkają się w 2021 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Euro Target Show podzielone jest na trzy bloki tematyczne:

Myślistwo – Euro Target Show będzie bardzo ważnym świętem w kalendarzu imprez wystawienniczych dla środowiska myśliwskiego, które łączy kulturę łowiecką z możliwością odkrywania nowatorskich rozwiązań. Program Euro Target Show zakłada szereg prelekcji i wykładów dotyczących m.in. ochrony przyrody czy nowych technologii wykorzystywanych w łowiectwie.

Strzelectwo z Europejską Wystawą Broni – przestrzeń poświęcona wyspecjalizowanej grupie zwiedzających. Wśród nich największą część stanowią reprezentanci strzeleckich klubów sportowych, bractw kurkowych, pasjonatów strzelectwa sportowego, grup rekonstrukcji historycznych, strzelnic, służb mundurowych oraz sklepów stacjonarnych i internetowych dla strzelców.  

Survival i Militaria – na Euro Target Show spotkają się przedstawiciele sklepów i hurtowni ze sprzętem survivalowym, bushcraftowym, outdoorowym, airsoftowym oraz paramilitarnym, knifemakerów, branżowych firm eventowych i szkoleniowych oraz mediów, prasy i indywidualnych pasjonatów. Każdy zwiedzający będzie miał okazję do spotkań z najważniejszymi przedstawicielami branży oraz najnowszymi trendami na rynku Surivalu i Militariów.

--------------------------------------

Przypominamy, że wydarzenie w WARSZAWIE zostało przeniesione na dzień 9-11.10.2020. Zakupione bilety na wydarzenie będą obowiązywać w czasie nowego terminu. Serdecznie zapraszamy! Jeżeli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt na [email protected]. Do zobaczenia!

--------------------------------------

To też może Cię zainteresować