Lotos Gdynia Aerobaltic 2019

Wydarzenia

17-18.08.2019
https://aerobaltic.pl/
Gdynia
Lotnisko Gdynia - Kosakowo
KUP BILET
Organizator: Aeropact

Sprzedaż biletów

Organizator: Aeropact

Najbardziej spektakularne i widowiskowe lotnicze wydarzenie tego roku! Już 17 i 18 sierpnia na Lotnisku Gdynia-Kosakowo największe pokazy lotnicze w Polsce! Gdynia Aerobaltic 2019 to 20 godzin pokazów na niebie, reprezentanci kilkunastu krajów Europy i Świata, samoloty odrzutowe, grupy akrobacyjne, czołówka światowego lotnictwa i wiele więcej atrakcji również na ziemi! Specjalne przygotowane strefy dla pasjonatów lotnictwa, rodzin, a dla najmłodszych strefa zabawy Aerolandia wraz Akademią Młodego Pilota. Gwarantujemy niezapomniane emocje, moc atrakcji dla rodzin i dzieci oraz spektakularne show lotnicze! Gdynia Aerobaltic to także Aerocamp, czyli strefa campingowa zlokalizowana w samym sercu wydarzenia.

Gwarantujemy potężny ryk silników odrzutowych, ewolucje najlepszych zespołów akrobacyjnych Europy i Świata, pokazy topowych światowych zawodników akrobacji lotniczej. Gdynia Aerobaltic to rozbudowana wystawa statyczna, strefy tematyczne oraz warsztaty dla dzieci i dorosłych, pokazy grup rekonstrukcyjnych, a także spotkania z pilotami. Podczas Gdynia Aerobaltic widzowie będą mieć możliwość obejrzenia z bliska kilkudziesięciu samolotów Sił Powietrznych, Marynarki Wojennej oraz innych statków powietrznych biorących udział w pokazach, a także wystawy Aeroexpo.

Stań się częścią tegorocznej imprezy i nie zwlekaj z zakupem biletu, nie może Cię tam zabraknąć!

Ceny biletów
Bilet early birds niedziela. 25 zł
Bilet early birds sobota. 25 zł
Bilet early birds trybuna niedziela. 50 zł
Bilet early birds trybuna sobota. 50 zł
Bilet rodzinny sobota (Karta Mieszkańca) 50 zł
Bilet rodzinny niedziela (Karta Mieszkańca) 50 zł
Bilet Spotter 200 zł
Bilet VIP sobota 300 zł
Bilet VIP niedziela 300 zł
Bilet bezpłatny sobota dla dziecka do l. 3 0 zł
Bilet bezpłatny niedziela dla dziecka do l. 3 0 zł
Bilet bezpłatny sobota inwalidzki 0 zł
Bilet bezpłatny niedziela inwalidzki 0 zł
Bilet parkingowy sobota 10 zł
Bilet parkingowy niedziela 10 zł
Wstęp na Aerocamp 340 zł
Wstęp na Aerocamp dzieci w wieku 3-12 lat 170 zł
Miejsce na polu namiotowym z własnym namiotem 29 zł
Miejsce na polu namiotowym / namiot organiz. 199 zł
Miejsce na camper 300 zł
Miejsce na camper z dostępem do energii el. 490 zł

*Dotyczy wyłącznie posiadaczy Karty Mieszkańca uczestniczących w programie Gdynia Rodzinna.

Więcej informacji:https://karta.miasto.gdynia.pl/regulamin-karty

**Bilety dotyczą wyłącznie osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności (Regulamin Par. 2 Ust. 7Pkt. 2).https://aerobaltic.pl/regulamin

***Dziecko, które w dniu wydarzenia nie ukończyło 3. roku życia.

 

Bilety VIP - specjalna oferta

VIP PLATINUM STOLIK

Bilet jednodniowy upoważnia 8 osób do wstępu na teren imprezy w dniach 17.08.2019 lub 18.08.2019 w godzinach 10:00-17:00 4 miejsca parkingowe dedykowane dla VIP Platinum. Dedykowany stolik bankietowy w strefie VIP Platinum. Bezpłatny catering. Miejsca siedzące na tarasie przed namiotem VIP. Strefa sanitarna typu Premium. Bezpłatne napoje alkoholowe typu Premium.

SKY CLUB

Bilet dwudniowy upoważnia 16 osób do wstępu na teren imprezy w dniach 17.08.2019 i 18.08.2019 w godzinach 10:00-17:00. Namiot Sky Club o wymiarach 10x10m z barem i 2 okrągłymi stołami (możliwość rozbudowy segmentów). Możliwość brandingu namiotu Sky Club. Prywatny taras (ogródek) z miejscami siedzącymi przed namiotem Sky Club. 10 miejsc parkingowych dedykowanych dla Sky Club. Bezpłatny catering. Strefa sanitarna typu Premium. Bezpłatne napoje alkoholowe typu Premium.

W sprawie rezerwacji i informacji o VIP PLATINUM STOLIK i SKY CLUB zapraszamy do kontaktu pod adresem: vip@aeropact.pl

Aerocamp 2019

Gdynia Kosakowo / Plaża Miejska

Aerocamp to niepowtarzalna okazja aby spędzić aż 3 dni i 3 noce na lotnisku Gdynia - Kosakowo wraz z innymi entuzjastami lotnictwa w ramach wyodrębnionej strefy. Aerocamp został stworzony dla osób, które chcą doświadczyć niesamowitej przygody połączonej z pokazami lotniczymi Gdynia Aerobaltic 2019. Spędź weekend nad Bałtykiem, na polu namiotowym, na lotnisku, o krok od serca pokazów lotniczych, korzystaj z namiotu chillout, a także spotkaj się z pilotami biorącymi udział w pokazach. Bądź częścią niesamowitej społeczności, przeżyj pokazy „od środka” i twórz razem z nami 1-szą historyczną edycję Aerocamp!

Obecność na Aerocamp jest możliwa w ramach jednego z 3 pakietów: z namiotem własnym, z namiotem organizatora, z camperem/przyczepą.

 

STRONA WYDARZENIAKUP BILET