Aga Zaryan i Matt Dusk “Christmas Songs”

Koncerty

20.12.2019
20:00
Poznań
Sala Ziemi, Poznań Congress Center (wejście od ul. Śniadeckich)
KUP BILET
Organizator: DUO Impresariat Muzyczny
Aga Zaryan i Matt Dusk Koncert „Christmas Songs”

Magia Świąt

Zmysłowy głos Pierwszej Damy Polskiego Jazzu w duetach z jednym z najbardziej lubianych męskich wokalistów na świecie, selekcja ponadczasowych evergreenów o tematyce świątecznej to kwintesencja koncertu "Christmas Songs". Wokaliści swoim śpiewem przeniosą nas w atmosferę pełną świątecznej aury i bożonarodzeniowego uniesienia. Olbrzymimi atutami występu będzie wspaniały akompaniament zespołu European Jazz Sextet oraz wyjątkowy wybór utworów. Usłyszą Państwo m.in. radosne „Santa Claus Is Coming To Town”, „Jingle Bells”, które będą się uzupełniać z pełnym zadumy „Someday at Christmas” czy nastrojowym „The Christmas Song”. Repertuar koncertu to utwory z płyt „What Xmas Means To Me” Agi Zaryan oraz z albumu „Old School Yule!” Matta Duska.

Twórczość Agi Zaryan to kwintesencja tego, co najlepsze w historii jazzu, a zarazem kontynuacja tradycji legendarnych dokonań wokalistek jazzowych. Światowe uznanie Artystka zawdzięcza wyjątkowemu stylowi, smakowi i podejściu do śpiewania z charakterystyczną lekkością frazowania i ciepłym matowym tonem głosu. Artystka podbija serca publiczności koncertując na całym świecie. Aga Zaryan jest laureatką najważniejszych nagród w świecie muzycznym. Jej płyty sprzedają się w rekordowych nakładach m.in. ”Księga olśnień” ”Remembering Nina & Abbey” „High & Low” i „What Xmas Means To Me”.

Matt Dusk jest jednym z najbardziej lubianych męskich wokalistów. Ceniony w Polsce kanadyjski artysta, nazywany następcą Franka Sinatry. Piosenkarz, autor piosenek, producent, aranżer i zapalony muzykolog. Ten kanadyjski artysta, nominowany do nagrody Juno, większość kariery poświęcił na reanimowanie amerykańskich standardów oraz tworzenie własnych, popowych kompozycji. Uznawany za eksperta w dziedzinie interpretacji standardów. W jego dyskografii znajdują się m.in.„Good News", „My Funny Valentine: The Chet Baker Songbook" i „Just the Two of Us".

KUP BILET