BAKEPOL – Międzynarodowe Targi Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego

Targi

12-14.09.2019
https://www.bakepol.pl
Kraków
Kraków Expo ul. Galicyjska 9
Organizator: Grupa MTP

Już niebawem odbędzie się najważniejsze spotkanie branży piekarskiej i cukierniczej – już siódma edycja Targów Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego BAKEPOL!

Tym razem pod znakiem odkrywania nowych smaków przenosimy się do królewskiego Krakowa, kojarzącego się z wyśmienitym piekarnictwem i cukiernictwem.

Po raz pierwszy w tej lokalizacji zostanie zaprezentowana kompleksowa wystawa maszyn i urządzeń do produkcji oraz ekspozycji wyrobów w piekarniach, cukierniach i lodziarniach. Targom towarzyszyć będzie bogaty program wydarzeń, pełen inspirujących pokazów i prezentacji a także degustacji przygotowanych przez wystawców. Wśród ekspozycji nie zabraknie także szerokiej oferty dodatków, mieszanek i komponentów służących do wytwarzania wypieków w zakładach produkcyjnych.

W jednym miejscu i czasie znajdziemy zatem wszystko, co jest niezbędne w prowadzeniu i rozwoju przemysłu piekarskiego i cukierniczego. Targi BAKEPOL to trzy dni fantastycznej biznesowej atmosfery, wymiana wiedzy, spotkania i szkolenia, gdzie specjaliści z branży będą dzielić się praktycznymi wskazówkami z wszystkimi zainteresowanymi wprowadzaniem udoskonaleń w swoich zakładach produkcyjnych.

Tegoroczna edycja wydarzenia zapowiada się również wyjątkowo za sprawą poszerzenia części wystawienniczej o wyposażenie dedykowane dla kawiarni, cukierni czy barów śniadaniowych.

STRONA WYDARZENIA