Beach Time Festival 2019

Wydarzenia

13.07.2019
19:00
Sieraków
Plaża nad Jeziorem Jaroszewskim
KUP BILET
Organizator: Stowarzyszenie Beach Time Festival

Gmina Sieraków słynie z wielu rzeczy, ale z całą pewnością jest o niej bardzo głośno na polskiej scenie klubowej dzięki organizowanemu co roku Beach Time Festival. W tym roku jedna z największych marek festiwalowych w Wielkopolsce łączy siły z prawdziwą legendą - potężną marką klubową w Polsce, a mianowicie z klubem "Ekwador" w Manieczkach.

Wydarzenie Beach Time Festival with Ekwador Manieczki, które będzie miało miejsce 13 lipca na plaży przy Jeziorze Jaroszewskim w Sierakowie, z całą pewnością będzie jednym z największych wydarzeń tego sezonu letniego, które pozostanie w Waszej pamięci na długo.

Line up: Aly & Fila Emma Hewitt Stoneface&Terminal Dj Insane David Biller Rafuss DJ Drum Smash / Ricardinio Smashini.

Organizator wydarzenia przygotował dla wszystkich klubowiczów atrakcje, jakich jeszcze nie było na Sierakowskiej ziemi. Prócz wysokiej rangi gwiazd, również zaskoczymy całą logistyką wydarzenia, ogromną sceną, na której zawiśnie około siedemdziesięciu elementów ruchomych, sześć bardzo mocnych laserów, która będzie bogata w najwyższej jakości ekrany prezentujące wizualizacje do całego show. Czym jest tak naprawdę scena bez dobrego nagłośnienia, dlatego dajemy gwarancję najwyższej jakości i za nagłośnienie będzie odpowiadać duża ilość zestawów firmy L-Acoustics. Pirotechnika i pokaz fajerwerków z całą pewnością podgrzeje panującą na plaży atmosferę do czerwoności, bo dla nas najważniejsze jest zadowolenie oraz niezapomniane wspomnienia bawiących się gości. Bardziej wymagającej klienteli polecamy zakupienie biletów VIP, które gwarantują dostęp do specjalnie wydzielonej strefy, gdzie będzie można skosztować napojów wysokoprocentowych i odpocząć w bardzo komfortowych warunkach. Problem z transportem? Uruchomiamy specjalne linie komunikacyjne na teren wydarzenia z pobliskich miast!

Ceny biletów
Bilet VIP 129 zł
Bilet normalny 49 zł

KUP BILET