Bike Show – Międzynarodowe Targi Rowerowe

Targi

30.08-01.09.2019
https://bikeshow.pl
Poznań
Międzynarodowe Targi Poznańskie
KUP BILET
Organizator: Grupa MTP

Bike Show to najważniejsze wydarzenie o charakterze międzynarodowym w przemyśle rowerowym i równocześnie festiwal sportu, który przyciągnie do Poznania rzeszę fanów sprzętu na kółkach. Chociaż Bike Show to przede wszystkim rowery, nie zabraknie atrakcji także dla fanów sprzętów takich jak: hulajnogi, longboardy, monocykle, deski, czy rolki.

Na czas wydarzenia przygotowano szereg atrakcji skierowanych zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W tym roku będziemy świadkami wyjątkowego widowiska, organizowanego przy współpracy z Międzynarodową Unią Kolarską. Przed nami bowiem Finał UCI Gran Fondo World Championships – na starcie zobaczymy blisko 5000 uczestników z ponad 40 krajów, którzy będą rywalizować o najlepsze miejsca, dostarczając nam tym samym niezapomnianych sportowych emocji. To właśnie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich mieścić się będą miasteczko zawodów, strefa finishera, biuro zawodów i scena, na której zwycięzcom wręczone zostaną nagrody.

Atrakcje, które przyciągną najmłodszych fanów rowerów, to przede wszystkim organizowany na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich wyjątkowy wyścig na dystansie ok. 3km, dedykowany najmłodszym. Trasa Kids Race poprowadzona zostanie właśnie po terenie targowym, na którym młodzi kolarze będą mogli spróbować swoich sił i kto wie – może załapać sportowego „bakcyla” na dłużej? Zapisy na wyścig rozpoczną się w połowie sierpnia. Wypatrujcie informacji na stronie www.bikeshow.pl i fanpage’u Bike Show na Facebooku!

Na nieco starszych fanów rywalizacji i sportów pozarowerowych czeka niemniej emocjonujący pierwszy poznański Turniej Roller Derby. W zmaganiach o puchar Prezesa MTP i Zico Racing na specjalnie przygotowanym torze o powierzchni 600m2 wezmą udział zawodniczki siedmiu drużyn z różnych stron Polski. W tym sporcie emocje są więcej niż gwarantowane. Nie możecie przegapić tego widowiska!

W pawilonie nr 3 na czas Bike Show powstanie także skate park z rozbudowaną strefą ramp oraz przeszkód, na którym będzie można podziwiać umiejętności i pokazy profesjonalistów, ale także spróbować swoich sił w jeździe na desce czy rolkach. Dla chcących przetestować sprzęt rowerowy postawiony zostanie na tę okazję tor MTB.

Będzie się działo!

STRONA WYDARZENIAKUP BILET