DOBRY WIECZÓR KAWALERSKI

Wydarzenia

02.12.2019
18:00
Poznań
Teatr Apollo Poznań, ul. Ratajczaka 18
KUP BILET
Organizator: WIKART MAŁGORZATA WNUK

"Dobry Wieczór Kawalerski, czyli na drugą nóżkę" to najnowsza odsłona sztuki pokazującej szaleństwo kawalerskiego wieczoru. Podążając za zmieniającymi się trendami i upływającym czasem twórcy przygotowali spektakl, który ani na chwilę nie zwalnia tempa i zaprasza widzów na dwa akty doskonałej zabawy. Co może wydarzyć się podczas takiego wieczoru? Otóż wydarzyć się może wszystko.

Każdy wieczór kawalerski to niezapomniana impreza a ta jest wyjątkowo szalona, pełna humoru, błyskotliwa, przewrotna i nieprzewidywalna. Bohaterowie mają za sobą odmienne doświadczenia z kobietami i wyciągają odmienne wnioski na temat relacji damsko-męskich.

Co wyniknie ze skonfrontowania się tak różnych punktów widzenia w przeddzień ślubu jednego z nich? Odpowiedź czeka na widzów!

"Dobry Wieczór Kawalerski, czyli na drugą nóżkę" bawi słowem, sytuacją i szczerością. Nie brakuje w nim paru chwil na refleksję i krótką zadumę nad tym, nad czym zadumać się czasem trzeba. Wszystko to wybornie podane na scenie w formie błyskotliwych dialogów i dynamicznie wyreżyserowanych scen. "Dobry Wieczór Kawalerski, czyli na drugą nóżkę" zaskakuje, relaksuje i co najważniejsze poprawia humor.

Spektakl grany jest w dwóch zmieniających się obsadach ( w jednej obsadzie jest 5 aktorów). Scenariusz napisała Dorota Truskolaska Alibert, spektakl wyreżyserował Piotr Nowak.

  • Reżyseria: Piotr Nowak
  • Scenariusz: Dorota Truskolaska Alibert
  • Obsada (2 obsady aktorskie): Michał Żurawski, Michał Piela, Tomasz Borkowski, Piotr Nowak, Andrzej Andrzejewski, Waldemar Błaszczyk, Michał Sitarski, Piotr Miazga, Marcin Rogacewicz, Piotr Ligienza
  • Muzyka: Maciej Makowski
  • Scenografia: Witold Stefaniak
  • Kostiumy: Viola Lee

KUP BILET