FIT EXPO Conference

Konferencje

24-26.05.2019
https://www.fitexpo.com.pl
Poznań
Grupa MTP
KUP BILET
Organizator: Grupa MTP

Fit Expo CONFERENCE – Akademia Men’s Health oraz Konferencja Fit Medical

Chcesz poznać najnowsze narzędzia marketingowe, by lepiej promować się na rynku fitness? Profesjonalnie zajmujesz się rehabilitację i fizjoterapią? Przygotowaliśmy specjalną formułę wydarzeń - FIT EXPO Conference - czyli połączenie dwóch wydarzeń: Akademii Men’s Health oraz Konferencji Fit Medical.

Akademia Men’s Health  - 24 maja 2019 r.

To niewątpliwa okazją do spotkania z ekspertami, którzy skupią się na osobie i rozwoju trenera przygotowania motorycznego oraz ewolucji treningu personalnego.

W części poświęconej biznesowi poruszone i wyjaśnione zostaną zagadnienia skalowania biznesu poprzez odpowiedzialne trenowanie, a także sekrety współczesnego marketingu, czyli mierzenie się ze sztuką wyboru kanałów, narzędzi, a także treści. Szczegółowy program znajdziesz TUTAJ

Fit Medical – 25 – 26 maja 2019 r.

Konferencja na miarę rzeczywistych i codziennych wyzwań fizjoterapii! Wydarzenie kierowane jest głównie do fizjoterapeutów, rehabilitantów, lekarzy ortopedów, trenerów przygotowania motorycznego, jednak zakres tematyczny pomoże wszystkim tym, którzy chcą świadomie uprawiać sport. Konferencja została przygotowana we współpracy ze znakomitymi naukowcami z całego kraju.

Szczegółowy program znajdziesz TUTAJ Łącząc dwa wydarzenia dajemy Tobie szansę do rozwoju i zaczerpnięcie wiedzy od specjalistów z różnych dziedzin.

Bilet na Fit Expo Conference to jeden dokument na dwa bogate, merytoryczne wydarzenia Akademia Men’s Health i Fit Medical

.

Posiadając ten bilet dodatkowo możesz zapoznać się z ofertą targów Fit Expo oraz wjechać na teren targów.

ZOBACZ, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Więcej informacji o targach FIT EXPO: www.facebook.com/fitexpopoznan i www.instagram.com/fitexpopoznan

 

Ceny biletów

Bilet Fit Expo CONFERENCE 24-26.05 149 zł Bez rejestracji
Bilet Fit Expo CONFERENCE 24-26.05 109 zł Rejestracja
-

STRONA WYDARZENIAKUP BILET