GALA „Branża IT 20- 30 lat temu”

Wydarzenia

08.06.2019
20:00
http://www.itclub.pl
Warszawa
Klub Sosnowy ul. Trakt Lubelski 40A
Organizator: www.iclub.pl

Zdobywcy Dzikiego Zachodu rozpoznawali pionierów po tym, że mieli strzały w plecach. A po czym można rozpoznać pioniera branży IT w Polsce, która z Dzikiego Wschodu przekształcała się jakieś 30 lat temu w kraj biznesowo cywilizowany? Na to pytanie będziecie mogli uzyskać odpowiedź uczestnicząc w Gali Twórców branży IT „Branża IT 20-30 lat temu”.

W dyskusji jak to było wówczas opowiedzą Ci, którzy wówczas zaczynali swoją przygodę w nie całkiem jeszcze wolnej Polsce. Będą o swoich sukcesach i porażkach opowiadać ci, którzy rozpoczynali import komponentów komputerowych w słynnych „plecach z Singapuru”. Będą też pionierzy wprowadzający polskie firmy w struktury korporacji zachodnich. Swymi wspomnieniami podzielą się managerowie, którzy wykształcili kadry dla firm polskich i koncernów zachodnich rozwijających biznes w kraju i całym regionie. O podstawach swych decyzji opowiedzą też szefowie firm, które porzuciły biznes broadlinowy na rzecz dystrybucji z wartością dodaną.

Gala to idealna przestrzeń do spotkań po latach, wymiany doświadczeń, odświeżenia kontaktów biznesowych, a także zbudowania nowych. W jednym miejscu spotka się około 350 przedstawicieli branży IT, działających czynnie na polskim rynku, włączając w to prekursorów tej dziedziny w naszym kraju.

Ważną częścią Gali oprócz Debaty "Przodowników IT" będzie mement uhonorowania kilku zasłużonych osób/firm, które w sposób szczególny odznaczyły się swoją pracą i zaangażowaniem na rzecz tworzenia i rozwijania branży IT w naszym kraju. Tłem dla wydarzenia będzie wystawa ukazująca pierwsze komputery oraz urządzenia peryferyjne, by uczestnicy poczuli klimat początków branży. Ze względu na duże zainteresowanie, Gala będzie odbywać się w dwóch obok siebie położonych Salach. Dostępne bilety w Sali Restauracyjnej

 

Wstępna agenda

18.00 – 19.00 Rejestracja gości i networking

19.00 – 20.00 Debata "Przodownikami IT”

20.00 – 21.00 Kolacja

21.00 – 21.40 Oficjalna część spotkania/ prezentacje partnerów/ celebracja jubileuszów firm.

Po części oficjalnej planujemy czas na rozmowy w kuluarach, zabawę z DJem przy muzyce z lat 80-90-tych oraz atrakcje - niespodzianki przygotowane przez Partnerów Gali. Planowane zakończenie imprezy o godz. 1.00. Serdecznie zapraszamy

Zespół IT Club

Organizator: Joanna Sulowska +48 607 222 272

Koordynator wydarzeń: Małgorzata Bielecka +48 537 003 310

STRONA WYDARZENIA