„Game of Thrones – in concert”

Wydarzenia

05.08.2019
19:00
Poznań
Sala Ziemi ul. Głogowska 14 ( wejście od ul. Śniadeckich )
KUP BILET
Organizator: Agencja Artystyczna Pro Musica

„Game of Thrones – in concert”

05.08.2019 godz. 19:00 Sala Ziemi, Poznań

Prosto sprzed ekranów telewizyjnych zapraszamy do amfiteatrów i sal koncertowych na wspaniałe widowisko muzyczne „Game of Thrones – in concert”. Przygotowana z rozmachem międzynarodowa produkcja muzyczna, gromadząca na scenie ponad 100-osobowy zespół, pozwoli przenieść się w świat kultowej opowieści epickiej naszych czasów. Na koncert składa się wybór 32 najbardziej znanych fragmentów muzycznych z 7 sezonów „Gry o tron”w wykonaniu The Cinema Festival Orchestra and Choir, solistów - Moniki Piechaczek i Jarosława „Jaro” Zawartko pod batutą Stephena Ellery'ego. Niezwykle energetyczną muzykę wzbogacają animacje komputerowe oraz widowiskowe efekty świetlne.

Projekt „Game of Thrones – in concert” miał swoją premierę w lutym 2019 roku. Niemal 40 koncertów w największych miastach Niemiec, Szwajcarii i Austrii! Widownie wypełnione po brzegi! Bilety wyprzedane z miesięcznym wyprzedzeniem! Znakomite recenzje! JUŻ teraz w POLSCE!

Wjazdówki dla samochodów
Istnieje możliwość zakupu wjazdówek na teren MTP dla uczestników koncertu. Wjazdówka upoważnia do wjazdu pojazdu na teren, na którym odbywa się koncert.
Kup wjazdówkę!

KUP BILET