„Game of Thrones – in concert”

Wydarzenia

05.08.2019
19:00
Poznań
Sala Ziemi, Poznań Congress Center (wejście od ul. Śniadeckich)
Organizator: Agencja Artystyczna Pro Musica

„Game of Thrones – in concert”

05.08.2019 godz. 19:00 Sala Ziemi, Poznań

Prosto sprzed ekranów telewizyjnych zapraszamy do amfiteatrów i sal koncertowych na wspaniałe widowisko muzyczne „Game of Thrones – in concert”. Przygotowana z rozmachem międzynarodowa produkcja muzyczna, gromadząca na scenie ponad 100-osobowy zespół, pozwoli przenieść się w świat kultowej opowieści epickiej naszych czasów.

Wjazdówki dla samochodów

Kup wjazdówkę!

Istnieje możliwość zakupu wjazdówek na teren MTP dla uczestników koncertu. Wjazdówka upoważnia do wjazdu pojazdu na teren, na którym odbywa się koncert.

Na koncert składa się wybór 32 najbardziej znanych fragmentów muzycznych z 7 sezonów „Gry o tron”w wykonaniu The Cinema Festival Orchestra and Choir, solistów - Moniki Piechaczek i Jarosława „Jaro” Zawartko pod batutą Stephena Ellery'ego. Niezwykle energetyczną muzykę wzbogacają animacje komputerowe oraz widowiskowe efekty świetlne.

Projekt „Game of Thrones – in concert” miał swoją premierę w lutym 2019 roku. Niemal 40 koncertów w największych miastach Niemiec, Szwajcarii i Austrii! Widownie wypełnione po brzegi! Bilety wyprzedane z miesięcznym wyprzedzeniem! Znakomite recenzje! JUŻ teraz w POLSCE!