Golden Marketing Conference Warszawa 2019

Konferencje

23-24.09.2019
https://goldenmarketing.pl/warszawa/
Warszawa
Adgar Plaza ul. Postępu 17A
KUP BILET
Organizator: Grupa MTP

Jedyna taka konferencja skierowana do liderów marketingu!

Golden Marketing Conference to wyjątkowe, dwudniowe wydarzenie, które przez pięć edycji wypracowało pozycję lidera wśród imprez marketingowych. Od pierwszej edycji, w 2015 roku, GMC przyciągnęło około 3 200 uczestników. Sposobem na wyróżnienie się z tłumu podobnego typu wydarzeń jest wyjątkowo wyselekcjonowany dobór prelegentów odpowiadających za marketing w polskich i zagranicznych przedsiębiorstwach. To także długie, nawet 90 minutowe prelekcje oraz szeroki wachlarz tematyczny i skondensowana wiedza dla specjalistów. Dzięki dużemu zainteresowaniu formatem i bardzo dużej frekwencji edycji w Poznaniu i Katowicach organizator - Grupa MTP, postanowił rozszerzyć cykl wydarzeń o edycję warszawską, która odbędzie się w dniach 23-24 września w Centrum Konferencyjnym „Adgar Plaza”.

Tematyka #GMCWarszawa została dobrana w oparciu o główną grupę docelową, czyli liderów marketingu w organizacjach.To nowe perspektywy dla marketingu oraz zmieniająca się jego rola w organizacjach. To nowe, niezbędne kompetencje szefów marketingu, którzy chcą mieć większy wpływ na wzrost biznesu. Narzędzia, technologie, dane oraz procesy, które sprawiają, że marketing staje się głównym motorem napędowym w czasie transformacji biznesu. Poruszony zostanie także ważny temat social mediów w kreowaniu wizerunku i promocji sprzedaży oraz influencer marketingu.

    Bloki tematyczne:
  • Nowe kompetencje CMO jako lidera zmiany w organizacji.
  • Data Science, AI, Machine Learning, Business Intelligence – jako nowe narzędzia wzrostu.
  • Consumer Experience- jako nowe narzędzia wzrostu.
  • Blok Case Studies – innowacje, efektywność, transformacja.
  • Social media marketing.
  • Influencer marketing.
  • Oprócz inspirujących prelekcji Golden Marketing Conference to niepowtarzalna przestrzeń do wymiany doświadczeń zawodowych oraz nawiązywania relacji biznesowych. #GMC to miejsce inspirujących i motywujących spotkań specjalistów ds. marketingu.

STRONA WYDARZENIAKUP BILET