MEBLE POLSKA 2020

Targi

25-28.02.2020
https://www.meblepolska.pl
Poznań
Międzynarodowe Targi Poznańskie
KUP BILET
Organizator: Grupa MTP

MEBLE POLSKA to największa i najbardziej kompleksowa prezentacja oferty polskiego przemysłu meblowego, a także jedno z najskuteczniejszych narzędzi promocji polskiego eksportu mebli. W tych największych kontraktacjach meblowych w Europie Środkowo-Wschodniej co roku uczestniczą hurtowi dystrybutorzy mebli z blisko 70 krajów. Wśród wystawców są wszyscy najważniejsi polscy producenci mebli tapicerowanych oraz skrzyniowych zainteresowani eksportem swoich produktów. Obok korzystnych cenowo mebli z płyty meblowej na stoiskach zobaczyć można także meble z litego drewna i inne meble klasy premium. Ekspozycję uzupełnia bogata oferta materacy.

Targom Meble Polska towarzyszą Targi Wnętrz HOME DECOR o podobnym, kontraktacyjnym profilu, wydarzenie dedykowane wzornictwu przemysłowemu ARENA DESIGN, podczas którego odbywają się wykłady światowych gwiazd wzornictwa i projektowania, oraz targi dekoracji i florystyki SPECIAL DAYS. Bilet umożliwia wstęp na wszystkie cztery wydarzenia.

Wstęp dla przedstawicieli branży meblowej i wnętrzarskiej bezpłatny po rejestracji w serwisie www.mtp24.pl Osoby niezwiązane z branżą zapraszamy w piątek. Tego dnia będzie można zwiedzić ekspozycję korzystając z biletu specjalnego w cenie 25 zł.

STRONA WYDARZENIAKUP BILET