TRIATHLON STORY CZYLI CHŁOPAKI Z ŻELAZA

Wydarzenia

14.12.2019
19:00
Wrocław
SALA - IMPART ul. Mazowiecka 17
KUP BILET
Organizator: WIKART MAŁGORZATA WNUK

Sztuka "TRIATHLON STORY CZYLI CHŁOPAKI Z ŻELAZA" to wyjątkowo energetyczna i dynamiczna komedia. W hotelowym pokoju spotykaja się przypadkowo czterej uczestnicy zawodów triathlonowych. każdy z nich zjawia się tam z innego powodu i każdy oczekuje czegoś innego od startu. Łączy ich triathlon a co ich dzieli? Wszystko! Mają zupełnie odmienne poglądy na życie i inne życiowe doświadczenia, różne temperamenty i sprzeczne charaktery, nawet poczucie humoru każdy z nich ma inne.

Wydawać by się mogło, że nigdy się sobą nie dogadają. Jednak wymykające się spod kontroli absurdalne zdarzenia powodują, że pomiędzy bohaterami zawiera się prawdziwe porozumienie a może nawet rodzi się męska przyjaźń.

TRIATHLON STORY rozbraja szczerością, uwodzi potężną dawką dobrego humoru i nie zwalnia tempa ani na chwilę. Bawi widzów od pierwszej do ostatniej minuty spektaklu. Nieoczekiwane zwroty akcji, brawurowe sytuacje i mistrzowska gra aktorska: Bartłomieja Topy, Leszka Lichoty, Waldemara Błaszczyka, Andrzeja Deskura, Michała Żurawskiego oraz Piotra Nowaka, który jest jednocześnie reżyserem sztuki - gwarantują doskonałą, pełną pozytywnych emocji rozrywkę.

KUP BILET