Wykład o odnawianiu mebli

Wydarzenia

14.09.2019
14:00
Gdańsk
AmberExpo ul. Żaglowa 11
Organizator: Grupa MTP
Wykład: O odnawianiu mebli. Kilka porad dla początkujących

Jeśli jesteś miłośnikiem staroci, interesujesz się DIY, majsterkujesz lub dopiero planujesz rozpocząć swoją przygodę z odnawianiem przedmiotów znalezionych na targu staroci lub babcinym strychu, nie możesz ominąć tego spotkania!

Na co zwrócić uwagę przed podjęciem decyzji o nabyciu starego mebla? Jak zabrać się za demontaż i skąd wziąć narzędzia odpowiednie do jego samodzielnego odnowienia? Czym kierować się przy doborze materiałów niezbędnych do renowacji? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznasz już 14 września w ramach Targów Budownictwa i Aranżacji Mieszkanie Dom Ogród w gdańskim AmberExpo.

Podczas wykładu otrzymasz bazę przydatnych informacji na temat wyszukiwania, demontowania, oczyszczania, wykańczania i tapicerowania mebli. Szereg porad urozmaicą historie meblowych perełek z minionych czasów znalezionych w nietypowych miejscach i sytuacjach.

Po wykładzie przewidziany czas na pytania i konsultacje indywidualne. Prowadzący: Paweł Machomet, autor bloga o odnawianiu mebli Rzuć Pan Okiem! www.rzucpanokiem.pl

Paweł Machomet

Magister sztuki, architekt wnętrz i projektant mebli. Wykładowca Akademii Sztuki w Szczecinie na Wydziale Sztuk Wizualnych. Absolwent Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu oraz Akademii Sztuki w Szczecinie. Laureat Nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za wybitne osiągnięcia artystyczne w roku 2014.