Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych 2021

Targi

17-12-2021 - 19-12-2021

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: https://festiwal.mtp.pl

Organizator: Grupa MTP

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych to najbardziej malownicze i świąteczne wydarzenie w Poznaniu. Co roku przyciąga tysiące osób, które lubią obcować ze sztuką, chcą zakupić unikatowe prezenty i ozdoby świąteczne!

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych to idealne miejsce na świąteczne zakupy, ponieważ odbywa się przed Bożym Narodzeniem. Dzięki ofercie artystów, rzemieślników oraz projektantów mody można zakupić unikatowe, ręcznie robione prezenty, albo wziąć udział w warsztatach i samemu wykonać prezent dla bliskiej osoby.

Bilet wstępu na Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych  upoważnia do zwiedzania ekspozycji CAVALIADA EXPO tj. stoisk wystawców w pawilonie 6 oraz ARENY B w pawilonie 3A.

----------------------------------------

W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii do sprzedaży udostępnia się dwie pule biletowe:

Bilety dla osób zaszczepionych  - pula dla osób deklarujących posiadanie ważnego certyfikatu szczepienia przeciw COVID-19 w dniu wydarzenia, szczepionkami dopuszczonymi na terenie Polski. Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów osoby w pełni zaszczepione nie są wliczane do limitu zgodnie z przyjętymi obostrzeniami. W przypadku wyprzedania biletów ogólnych dostępna będzie jedynie sprzedaż biletów dla osób zaszczepionych. Osoby nie posiadające ważnego certyfikatu, które zakupią bilet dla osób zaszczepionych nie zostaną wpuszczone na teren wydarzenia i nie będą mogły ubiegać się o zwrot biletów. W przypadku odwołania wydarzenia bilety zostaną zwrócone lub wymienione na voucher.

Bilety ogólne – pula podstawowa dostępna dla osób nie deklarujących szczepienia przeciw COVID-19. Pula ta jest ograniczona ilościowo zgodnie z wytycznymi określającymi ilość osób przebywających na terenie ekspozycji. W przypadku zaostrzenia wytycznych dla tej grupy osób wszystkie bilety zostaną zwrócone lub wymienione na voucher. W przypadku złagodzenia wytycznych dla tej grupy osób pula zostanie powiększona. W momencie wyprzedania biletów ogólnych dostępna będzie jedynie sprzedaż biletów dla osób zaszczepionych.

 

-------------------------------

Kupując bilet online zobowiązuję się do przestrzegania REGULAMINU.

To też może Cię zainteresować