FOCAST 2021

Forum Odlewnicze FOCAST to unikatowe w Polsce wydarzenie dedykowane odlewniom, producentom maszyn i urządzeń, dostawcom komponentów, usługodawcom oraz przedstawicielom nauki.

Targi

31-08-2021 - 03-09-2021

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Wybierz bilet

Organizator: Grupa MTP

Jedyne takie wydarzenie dla branży odlewniczej!

Forum Odlewnicze FOCAST to unikatowe w Polsce wydarzenie dedykowane odlewniom, producentom maszyn i urządzeń, dostawcom komponentów, usługodawcom oraz przedstawicielom nauki. Odbędzie się już 31 sierpnia - 3 września 2021 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

FOCAST stanowi doskonałą okazję do wymiany wiedzy i doświadczeń, prezentacji osiągnięć i innowacji, a także rozmów biznesowych. Integralną częścią wydarzenia jest Park Tematyczny „Odlewnictwo” oraz trwające przez dwa dni ITM Focast Meetings 2021, czyli spotkania matchmakingowe ułatwiające znalezienie partnerów handlowych.

Forum Odlewnicze Focast odbywa się równolegle z całym blokiem targów ITM Industry Europe, prezentujących dorobek polskiego i światowego przemysłu. Wśród nich znajdują się także targi Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog, 3D Solutions – targi druku i skanu 3D oraz Subcontracting.

Nie czekaj do ostatniego dnia, kup bilety już dzisiaj!