Hobby 2022

Targi

29-10-2022 - 30-10-2022

sobota: 10:00 - 18:00 / niedziela: 10:00 - 17:00

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Wybierz bilet

Organizator: Grupa MTP

Targi HOBBY 2022 – Z pasji się nie wyrasta

W ostatni weekend października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich już po raz 19. spotkają się pasjonaci oraz Ci, którzy swojej pasji dopiero poszukują.

Podczas wydarzenia swoje oferty przedstawią marki skierowane m.in. do modelarzy,  graczy – zarówno początkujących jak i geeków, miłośników rajdów samochodów RC, osób zainteresowanych szyciem i tańcem, czy fanów klocków LEGO.

Jak co roku Targi HOBBY to przede wszystkim ciekawe atrakcje – pokazy, turnieje, wystawy i wszystko to, co angażuje zwiedzających i pozwala im na bezpośrednie obcowanie z przeróżnymi pasjami. Na ekspozycji znajdą się m.in. znane już z poprzednich edycji atrakcje, jak wyścigi samochodów zdalnie sterowanychmakiety kolejek i prezentacje indywidualnych modelarzy czy strefy: gier planszowych, LEGOsportu, tańca czy szycia.

Tegoroczne nowości

Targi HOBBY co roku rozszerzają swoją tematykę o nowe atrakcje. I tym razem organizatorzy przygotowali sporo nowości. Uczestnicy będą mogli odwiedzić muzeum komiksu, czy też wziąć udział w warsztatach florystycznych i tworzenia makram. Na majsterkowiczów czekać będą warsztaty w drewnie.

Nie zabraknie atrakcji dla początkujących pasjonatów survivalu i bushcraftu. Podczas specjalnych prelekcji uczestnicy dowiedzą się, jak stawiać pierwsze kroki w tym zakresie. Miłośnicy strzelania będą mogli skorzystać ze strzelnicy ASG, a także postrzelać z łuku. Ciekawie zapowiadają się także pokazy sprzętu wojskowego, kowalstwa i kaletnictwa oraz rekonstrukcji historycznych. Całość dopełni kiermasz rozmaitości.

Znajdzie się również coś dla pasjonatów robotyki i elektroniki.

Targi wzbogacą ekspozycje pasjonatów, którzy pochwalą się swoimi zbiorami, a także podzielą się ze zwiedzającymi wiedzą na temat swojej pasji.

Do 6 roku życia WSTEP GRATIS!