HOME DECOR 2022

Targi Wnętrz

Targi

22-02-2022 - 25-02-2022

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Strona wydarzenia: http://www.homedecor.pl

Organizator: Grupa MTP

Wszystkich, którzy profesjonalnie zajmują się wnętrzami - producentów, przedstawicieli handlu hurtowego i detalicznego artykułów do dekoracji i aranżacji wnętrz, a także architektów i projektantów - zapraszamy do udziału w Targach Wnętrz HOME DECOR.

Targi HOME DECOR to biznesowe wydarzenie prezentujące najnowsze trendy, nowości  i inspiracje dla branży wnętrzarskiej. Ekspozycja wystawiennicza podczas czterech dni targowych wypełniona jest kolekcją najnowszych dekoracji, oświetlenia, tekstyliów, ceramiki i innych artykułów wyposażenia wnętrz. Targi to również okazja do inspirujących spotkań i rozmów branżowych.

Organizowane w tym samym czasie targi MEBLE POLSKA, na których najważniejsi polscy producenci mebli prezentują swoje najnowsze kolekcje, stwarzają doskonałe warunki  do nawiązywania biznesowych relacji i branżowego matchmakingu.

Kupując bilet online zobowiązuję się do przestrzegania REGULAMINU.


Zapewnienie bezpieczeństwa wystawcom oraz zwiedzającym targów MEBLE POLSKA i HPME DECOR podczas najbliższej edycji stanowi dla nas absolutny priorytet. Z tego powodu wstęp na targi MEBLE POLSKA i HOME DECOR 2022 przysługiwać będzie wyłącznie:

  1. Osobom zaszczepionym przeciwko COVID-19, tj. osobom którym wystawiono zaświadczenie o wykonaniu szczepienia ochronnego przeciwko COVID-19 szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej lub znajdującą się w wykazie odpowiedników szczepionek dopuszczonych do obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, prowadzonym przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego PZH - Państwowy Instytut Badawczy, pod warunkiem że upłynęło co najmniej 14 dni od dnia wykonania tego szczepienia (dalej jako: Osoby zaszczepione),

  2. Osobom posiadającym Unijny Certyfikat COVID w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2021/953 z dnia 14 czerwca 2021 r. w sprawie ram wydawania, weryfikowania i uznawania interoperacyjnych zaświadczeń o szczepieniu, o wyniku testu i o powrocie do zdrowia w związku z COVID-19 (unijne cyfrowe zaświadczenie COVID) w celu ułatwienia swobodnego przemieszczania się w czasie pandemii COVID-19,

  3. Ozdrowieńcom, tj. osobom które przechorowały COVID-19,  przez okres od 11 do 180 dnia po pozytywnym teście PCR, legitymującym się odpowiednim zaświadczeniem lekarskim, lub Unijnym Certyfikatem COVID (dalej jako: Ozdrowieńcy)

  4. Osobom posiadającym negatywny wynik szybkiego testu antygenowego lub testu PCR – nie starszych niż 72 godziny w przypadku testów PCR oraz 48 godzin w przypadku szybkich testów antygenowych.