INSTALACJE – Międzynarodowe Targi Instalacyjne

Międzynarodowe Targi Instalacyjne - to największe spotkanie branży.

Targi

25-04-2022 - 27-04-2022

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Strona wydarzenia: https://instalacje.mtp.pl/

Organizator: Grupa MTP

Targi Instalacje 2021

INSTALACJE - Międzynarodowe Targi Instalacyjne - to największe spotkanie branży

Jest to jedyne wydarzenie, które tak kompleksowo prezentuje ofertę wiodących producentów i dostawców urządzeń, technologii i usług z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej. Istotne miejsce zajmują zagadnienia z zakresu odnawialnych źródeł energii, zarówno propozycje producentów pomp ciepła oraz fotowoltaiki, jak i merytoryczne szkolenia i warsztaty.  Formuła wydarzenia daje możliwość do nawiązania trwałych kontaktów biznesowych, poszerzenia wiedzy,  zapoznania się z trendami w rozwoju branży.

Ekspozycję blisku 400 wystawców, za każdym razem odwiedza kilkadziesiąt tysięcy profesjonalistów, największą grupę stanowią Instalatorzy, projektanci instalacji i dystrybutorzy.

Na Targach Instalacje szeroko prezentowana jest oferta producentów i dystrybutorów urządzeń związanaych Odnawialnymi Źródłami Energii. Można zobaczyć pompy ciepła, rekuperatory, moduły fotowoltaiczne czy kotły na biomasę. Ważnym elementem ekspozycji targów Instlacje są sprzężone ze sobą systemy ogrzewania, oświetlenia, zamykania czy podlewania - składające się na  Smart Dom - "inteligentny budynek". 

 

Kupując bilet online zobowiązuję się do przestrzegania REGULAMINU.