ITM INDUSTRY EUROPE 2020

Innowacje, Technologie, Maszyny

ZMIANA TERMINU WYDARZENIA Z 2-5.06.2020 NA 3-6.11.2020

Targi

03-11-2020 - 06-11-2020

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: https://itm-europe.pl

Organizator: Grupa MTP

ZMIANA TERMINU WYDARZENIA Z 2-5.06.2020 NA 3-6.11.2020

Obecna sytuacja w Polsce i na świecie dotyka każdego z nas i ma bezprecedensowy wpływ na wszystkie gałęzie gospodarki, w tym także przemysł maszyn i nowych technologii. Mimo trudnych dla całej branży chwil, w ostatnich tygodniach otrzymaliśmy od naszych partnerów i wystawców wiele wyrazów wsparcia, które motywowały i dopingowały nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy nad czerwcową edycją wydarzenia.

Niestety w sytuacji niepewności związanej z dalszym rozwojem epidemii koronawirusa i wpływu czynników losowych na naszą codzienną pracę, zarówno my jako organizator, jak i nasi partnerzy, możemy mieć trudności w organizacji największych targów przemysłowych w Polsce, w planowanym kształcie i rozmachu.  

Dlatego, zarówno w trosce o bezpieczeństwo wystawców i zwiedzających, jak i biznesowej jakości organizowanego przez nas wydarzenia, podjęliśmy trudną decyzję o przełożeniu bloku targów ITM Industry Europe, Focast, Subcontracting i Modernlog na termin 3-6 listopada br.

Mamy nadzieję, że nowa data, którą zaproponowaliśmy w oparciu o konsultacje oraz zmodyfikowany kalendarz europejskich wydarzeń, będzie biznesowym kick-offem dla całej naszej branży. Obecną sytuację postrzegamy również jako okazję do zrealizowania ciekawych pomysłów, wymiany idei, nawiązania wartościowych kontaktów, a w efekcie ożywienia całego rynku.

Jesteśmy głęboko przekonani, że czas dzielący nas od targów wykorzystamy do stworzenia jeszcze wartościowszej biznesowo, atrakcyjnej merytorycznie i opłacalnej dla wszystkich uczestników imprezy. I już teraz gorąco zachęcamy Państwa do wpisania listopadowego terminu wydarzenia do Państwa kalendarzy.

Zakupione przez Państwa bilety zachowują swoją ważność i mogą zostać wykorzystane podczas wydarzenia w terminie 3-6 listopada br. bez konieczności wymiany bądź aktualizacji dokumentu wstępu. Jeśli zdecydujecie się Państwo zwrócić bilet, prosimy o kontakt z oficjalną platformą sprzedaży biletów ToBilet.pl, adres e-mail: [email protected].

-----------------------------------------

ITM INDUSTRY EUROPE, to największe i najbardziej znaczące targi przemysłowe w tej części Europy, prezentujące światowe trendy zgodne z ideą Przemysłu 4.0. Wydarzenie tworzą nie tylko bogate ekspozycje wystawiennicze, ale także liczne konferencje, debaty i szkolenia. Czterodniowy program ITM INDUSTRY EUROPE co roku budowany jest na wiedzy doświadczonych ekspertów oraz wspierany przez kluczowe organizacje, stowarzyszenia i instytucje branży przemysłowej. ITM INDUSTRY EUROPE to kluczowe miejsce spotkań i wymiany technologicznych doświadczeń liderów sektora innowacji. Światowej klasy wystawcy, profesjonaliści z zakresu automatyzacji produkcji, metalurgii i obróbki metali, nowoczesne maszyny i technologie, rozbudowany program wydarzeń towarzyszących i niepowtarzalna atmosfera – to wszystko sprawia, że czerwcowe targi są obowiązkowym punktem w kalendarzu profesjonalistów poszukujących innowacji i zoptymalizowanych rozwiązań na miarę czwartej rewolucji przemysłowej. Ekspozycja podzielona na salony tematyczne pozwala poznać aktualne trendy z wszystkich kluczowych gałęzi przemysłu.

Ekspozycja ITM:

 • MACH-TOOL
  • Obrabiarki i Narzędzia
  • Technologia plastyczna obróbki blachy
  • Utrzymanie ruchu
  • Aparatura kontrolno-pomiarowa
  • Automatyka i robotyka
  • CAD/CAM
  • Hydraulika, pneumatyka, napędy
 • METALFORUM
  • Salon Metalurgii, Hutnictwa, Odlewnictwa i Przemysłu Metalowego
  • Park Tematyczny Odlewnictwo
 • SURFEX
  • Salon Technologii Obróbki Powierzchni
  • Poligon Umiejętności
 • WELDING
  • Salon Spawania i Cięcia
 • NAUKA DLA GOSPODARKI

-----------------------------------------

SUBCONTRACTING Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING - miejsce zawierania kontraktów na podwykonawstwo z zakresu przetwórstwa metali, tworzyw sztucznych i gumy oraz szeroko rozumianych usługi dla przemysłu. Kluczowym elementem targów są spotkania kooperacyjne Subcontracting ITM Meetings - rozmowy na linii kupiec-wykonawca.

...

MODERNLOG - Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu – ekspozycja w duchu idei logistyki 4.0 podzielona tematycznie na: magazyn przyszłości, nowoczesne systemy transportu, rozwiązania dla e-commerce i omnichannel, software/iot.

...

3D SOLUTIONS Najnowsze technologie druku przestrzennego, prezentacje drukarek 3D, wydruków, skanerów 3D, konsultacje i możliwość zapoznania się z technologią „na żywo”. >

...

FOCAST – Forum odlewnicze to prezentacja potencjału polskiego i światowego odlewnictwa, w tym innowacyjnych technologii, maszyn i urządzeń.

...

Zaproszenie czy bilet wstępu na powyższy blok targów upoważnia do wstępu na teren targów i obejrzenia ekspozycji wszystkich odbywających się w dniach 3-6.11.2020 targów: ITM INDUSTRY EUROPE, SUBCONTRACTING, FOCAST, 3D SOLUTIONS i MODERNLOG.