Karnet roczny 2023 - wydarzenia Grupy MTP

Moc pozytywnych emocji w promocyjnej cenie!

Polecane

01-01-2023 - 31-12-2023

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Wybierz bilet

Organizator: Grupa MTP

Moc pozytywnych emocji w promocyjnej cenie!

Międzynarodowe Targi Poznańskie – miejsce inspiracji, trendów i rozrywki w najlepszym wydaniu! Bądź częścią kultowych eventów i kup karnet na 10 wyjątkowych wydarzeń w promocyjnej cenie.

Karnet obowiązuje na wydarzenia w podanych niżej terminach:

Poznań Motor Show w dniach 31.03-2.04.2023

Największe targi motoryzacyjne w Europie Środkowej. Na zwiedzających czeka bogata ekspozycja samochodów, motocykli, kamperów, przyczep kempingowych oraz samochodów ciężarowych. Poznań Motor Show to również ogrom imprez towarzyszących, takich jak Poznań MotorBike Show, Stunt Wars Poland, czy Gala Best Cars. To obowiązkowe wydarzenie w kalendarzu każdego miłośnika motoryzacji.

Targi Look i beautyVision w dniach 15-16.04.2023

Targi fryzjerskie LOOK to moc inspiracji nowymi trendami. Na ekspozycji topowe marki, a także konkursy, na które fryzjerzy czekają cały rok! Znajdziesz tu mnóstwo pomysłów na stylizacje włosów i tysiące profesjonalnych produktów. Wydarzenie odbywa się razem z targami kosmetycznymi beautyVISION, na których poznasz światowe trendy w make-upie, kosmetyce pielęgnacyjnej, stylizacji paznokci, makijażu permanentnym, kosmetologii estetycznej i wielu innych dziedzinach branży beauty.

Poznań Game Arena w dniach 7-8.10.2023

Poznań Game Arena to największe w Polsce i tej części Europy targi gier komputerowych i rozrywki multimedialnej. Tu spróbujesz swoich sił w turniejach m.in. Counter Strike: Global Ofensive, League of Legends, czy Fifa. Podczas PGA można także śledzić zmagania w ramach Polskiej Ligi Esportowej oraz Farming Simulator League. Spotkasz także ulubionych przez graczy streamerów i vlogerów gamingowych oraz cosplayerów. Na zwiedzających czeka także Free Gaming Arena, gdzie można grać przez 3 dni, w najnowsze i najlepsze gry na absolutnie najmocniejszym sprzęcie z najbardziej nowoczesnymi technologiami jak VR, czy MR.

Caravans Salon / Yacht Salon / Tour Salon w dniach 28-29.10.2023

Trzy wydarzenia z motywem przewodnim podróży.

Caravan Salon to kampery, przyczepy kempingowe, kampervany, zabudowy, systemy modułowe, sprzęt turystyczny i biwakowy, zlot caravaningowy, strefa Retro i Vanlife/ Hand Made a także ciekawi goście.

Tour Salon to wydarzenie, na którym poznasz ciekawe destynacje, zdobędziesz informacje nt. atrakcyjnych ofert wyjazdowych i poznasz historie dalekich i bliskich wypraw, a tymi podzielą się znani podróżnicy.

Yacht Salon to przedsięwzięcie adresowane do wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu nad wodą - zarówno tych doświadczonych z wieloletnim stażem i ogromną wiedzą, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z szeroko pojętą rekreacją na wodzie. Tu można zapoznać się z ofertą producentów dystrybutorów łodzi i jachtów, a także zaspokoić głód fachowej wiedzy.

Retro Motor Show

To trzydniowa podróż do historii motoryzacji XX wieku! Na ekspozycji można zobaczyć kilkaset zabytkowych pojazdów i klasycznych modeli aut. W ramach targów odbywa się także giełda pojazdów zabytkowych, Akademia Renowacji. Działa też strefa Retro Tunningu.

Targi HOBBY w dniach 18-19.11.2023

Podczas wydarzenia swoje oferty zaprezentują marki skierowane m.in. do modelarzy, graczy – zarówno początkujących, jak i geeków, miłośników rajdów samochodów RC, osób zainteresowanych szyciem i tańcem, czy fanów klocków LEGO. Na targach HOBBY rozwijamy pasje u każdego, niezależnie od wieku!

CAVALIADA Expo w dniach 7-10.12.2023

CAVALIADA Expo to Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich. Tematyka targów obejmuje wszystko, co jest związane z jeździectwem oraz z aktywną formą wypoczynku: odzież i sprzęt jeździecki, wyposażenie stajni, sprzęt i środki do pielęgnacji koni, witaminy, pasze, pamiątki, wydawnictwa branżowe i usługi.

Uwaga! Organizator zastrzega możliwość zmiany terminu wybranych wydarzeń. Prosimy o śledzenie aktualnych informacji na stronie https://www.mtp.pl/pl/kalendarium/.

Karnet - I wariant obowiązuje na poniższe wydarzenia:

 1. Poznań Motor Show
 2. Targi Look i beautyVision
 3. PGA
 4. Caravans Salon + Yacht Salon + Tour Salon
 5. Retro Motor Show
 6. Hobby
 7. Cavaliada Expo

Karnet - II wariant obowiązuje na poniższe wydarzenia:

 1. Targi Look i beautyVision
 2. PGA
 3. Caravans Salon + Yacht Salon + Tour Salon
 4. Retro Motor Show
 5. Hobby
 6. Cavaliada Expo