Spektakl - Kolacja dla głupca

Przedstawienie teatralne we wspaniałej obsadzie m.in. Cezary Żak, Bartłomiej Topa i inni.

Spektakle

21-09-2021

17:30

Poznań

Aula Artis ul. Kutrzeby 10

Wybierz bilet

Organizator: HQ Events

Przedstawienie KOLACJA DLA GŁUPCA w Poznaniu 

Tytułowa „kolacja dla głupca” ma być jedną z wielu, które we wtorkowe wieczory Pierre Brochant, bogaty wydawca i człowiek sukcesu, urządza ze swoimi wpływowymi przyjaciółmi. Na każdą zapraszają wyjątkowych nieudaczników, będących nieświadomymi niczego obiektami kpin i uczestnikami konkursu na największego frajera.

Jak to często w komediach bywa, nieoczekiwany splot wydarzeń powoduje, niespodziewany zwrot akcji, w wyniku którego nie dochodzi do zaplanowanej kolacji, a spotkanie głównych bohaterów Pierra Brochanta i Francoisa Pignona przeradza się w arcyzabawny spektakl. W komiczny sposób ukazuje bohaterów, ich słabości i wady.

Zapraszamy na kolację do Poznania! 

KOLACJA DLA GŁUPCA – to światowy hit teatralny, od lat grany na deskach wielu światowych teatrów! To znakomita gra aktorska, wartka, zabawna akcja i zaskakujący finał. Komedia w teatrze? Musisz to zobaczyć! Już teraz kup bilety i nie martw się o miejsce.

Obsada:
CEZARY ŻAK
BARTŁOMIEJ TOPA
MAŁGORZATA PIECZYŃSKA
AGNIESZKA WIĘDŁOCHA
WITOLD DĘBICKI
MICHAŁ ZIELIŃSKI

Reżyseria: Cezary Żak

---------------------------------------------

Przypominamy, że Spektakl "Kolacja dla głupca", zaplanowany na 18.02.2021 o godz. 17.30 został przeniesiony – na 21.09.2021. Godziny pozostają bez zmian.