Koncert Agnieszki Chylińskiej „WARTO BYŁO SZALEĆ TAK!"

Koncerty

30-07-2021

20:00

Warszawa

Letnia Scena Progresji

Wybierz bilet

Organizator: Randan Music, TOP Management

AGNIESZKA CHYLIŃSKA

„WARTO BYŁO SZALEĆ TAK!”

25 lat na scenie

Październikowy koncert Agnieszki Chylińskiej odbył się bez Ciebie? Nic straconego!

Wychodząc naprzeciw wszystkim tym, którzy nie mogli być z nami jesienią w Warszawie, ogłaszamy dodatkowy koncert w ramach trasy „WARTO BYŁO SZALEĆ TAK!”. Spotkajmy się raz jeszcze - 30. lipca na Letniej Scenie Progresji w Warszawie.

….

Kiedy skończyłam 18 lat, jedynym moim marzeniem było wyjście na scenę i wykrzyczenie swojego młodzieńczego buntu, swoich emocji, siebie…

Myślałam, że to będzie jednorazowe, że nikt nie zaufa tej szalonej i niegrzecznej dziewczynie, jaką byłam.

Po 25 latach, kiedy okazało się, że sen osiemnastolatki trwa i stał się moją drogą, pasją, pracą i namiętnością, muszę przyznać – w środku ciągle mam zbuntowane dziecko, które cały czas chce krzyczeć, mówić do ludzi, pragnie ich obecności i sympatii.

Dlatego na samą myśl o mojej Trasie 25-lecia czuję ogromną euforię i entuzjazm. To moje życie, największa miłość i najcudowniejsza relacja: ja i Publiczność. Bo koncert to zawsze duet: artysta i ludzie, którzy go cenią i uwielbiają słuchać.

Chcę do Was przyjść taka, jaka jestem: bezczelnie szczera, cholernie Wam oddana i mająca od lat ogromny problem ze słowem „kompromis” ;-)

Przez te 25 lat razem dojrzewaliśmy. Dowiadywaliście się co u mnie po tekstach piosenek i kolejnych zmianach kolorów włosów ☺ Bo ja właśnie taka jestem: zmienna i konsekwentna w swoim szaleństwie.

Ta trasa jest WAM dedykowana. O Was myślałam, gdy ją przygotowywaliśmy i to ja na Was czekam. Bądźmy tam razem szczęśliwi i dobrze się bawmy, bo o to właśnie chodziło tej osiemnastoletniej dziewczynie 25 lat temu. WARTO BYŁO SZALEĆ TAK!

 

Miejsce:

Warszawa - Letnia Scena Progresji

Data:

  1. lipca 2021 godzina 20:00

Bilety:

19.03-15.04.2021: 79 PLN Normal | 99 PLN Early Entrance

16.04-29.07.2021: 89 PLN Normal | 109 PLN Early Entrance

W dniu koncertu: 99 PLN Normal | 119 PLN Early Entrance

Otwarcie bram:

Bilety Early Entrance: godzina 18:30

Bilety Normal: 19:00

Organizatorzy:

Randan Music, TOP Management