Koncert Walentynkowy „Tre Voci Con Amore”

12-02-2023

19:00

Poznań

Sala Ziemi, ul. Głogowska 10

Wybierz miejsce

Organizator: Grupa MTP

Voytek Soko Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj to tenorzy, a zarazem artyści nowej generacji. Przepełnieni są miłością do ludzi i świata, w którym przede wszystkim króluje muzyka. Na nowo odkrywają oni piękno klasycznych dzieł nadając im współczesnego brzmienia, a przeboje muzyki popularnej wzbogacają symfonicznymi aranżacjami i operowym rozmachem. To fuzja klasyki, młodości, elegancji, niezwykłych głosów i dużej dawki humoru. To pierwszy i jedyny w Polsce zespół CROSSOVEROWY, mocno oklaskiwany w kraju i na całym świecie. To 3 niezwykłe, mocne i potężne głosy. To 3 indywidualności i wielka przyjaźń. Największe atuty zespołu to: ogromna pasja do śpiewu, spora dawka humoru, luz na scenie, nieustanny kontakt z publicznością oaz wyjątkowa swoboda w interpretacji najpopularniejszych hitów muzyki klasycznej i rozrywkowej.

Tym razem artyści wystąpią na scenie w Sali Ziemi w wyjątkowym Koncercie Walentynkowym z repertuarem pełnym piosenek o miłości i namiętności. Zabierz ukochaną osobę na koncert i wspólnie dajcie się porwać dźwiękom muzyki filmowej, ponadczasowych hitów w zaskakującej aranżacji takich wielkich przebojów jak: „Hallelujah”, „Besame Mucho” czy  „I Don’t Want To Miss A Thing”.

Przed koncertem zapraszamy serdecznie do odwiedzenia restauracji Oregano and Wine, znajdującej się na pierwszym piętrze kompleksu GARDENcity, sąsiadującego z Poznań Congress Center. Utytułowany Szef Kuchni – Tomasz Zdrenka – przygotował specjalnie dla Was 3-daniowe menu degustacyjne. (Kup bilet)

 

Wybrane bilety
SektorRządMiejsceKategoriaTypCena