Koncert wiedeński - Vienna Opera Gala

Koncerty

17-06-2021 - 27-06-2021

TRASA PO POLSCE - CZERWIEC

Lublin, Katowice, Poznań, Szczecin, Kraków, Wrocław, Bydgoszcz, Gdańsk, Łódź, Warszawa

Wybierz bilet

Organizator: Copernicus Sp. z o.o.

ZMIANA TERMINÓW Z TRASY CZERWCOWEJ NA TRASĘ SIERPNIOWĄ.

ZMIANIE ULEGŁY TEŻ GODZINY KONCERTÓW:

Koncert w dniu 19 sierpnia w Lublinie – z 20:00 na 20:15

Koncert w dniu 20 sierpnia w Katowicach – z 20:00 na 20:15

Koncert w dniu 21 sierpnia w Poznaniu – z 20:00 na 20:15

Koncert w dniu 22 sierpnia w Szczecinie – z 20:00 na 20:15

Posiadane przez Państwa bilety można także wymienić na voucher do wykorzystania na dowolne wydarzenie sprzedawane poprzez stronę www.tobilet.pl. Jeśli zdecydujecie się Państwo na wymianę na voucher prosimy o kontakt zwrotny na adres: [email protected]

---------------------------------------------------------------------------

Serdecznie zapraszamy cykl Koncertów Wiedeńskich, podczas których zaprezentowane zostaną najpiękniejsze arie z oper i operetek wiedeńskich oraz kanony instrumentalnej muzyki klasycznej wiedeńskich kompozytorów.

Nasz koncert to połączenie radości, werwy i muzykalności solistów operowych oraz klasycznej, wiedeńskiej formy i kunsztu instrumentalistów.

Podczas koncertu zaprezentowane zostaną popisowe arie z najsłynniejszych oper i operetek: „Księżniczka Czardasza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Zemsta nietoperza", „Giuditta”, „Hrabina Marica”. Usłyszymy hity instrumentalnej muzyki klasycznej jakie jak m.in. koncert skrzypcowy G dur Mozarta, walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", „Czardasz” Montiego.

Organizacja koncertów w kościołach i katedrach polskich miast zapewnia niezwykły, kameralny klimat koncertów oraz fantastyczną akustykę.

Organizator informuje, iż podczas koncertów przestrzegane będą wszelkie wymogi sanitarne oraz restrykcje nałożone na organizatorów koncertów w związku z pandemią covid-19.
Koncert realizowany przez agencję artystyczną Piotr Adam Nowak Production we współpracy z Copernicus Sp. z o.o. i Opera da Camera di Roma.
Agencja Copernicus Sp. z o.o. otrzymała wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 i powyższy koncert organizowany jest przy wykorzystaniu tych środków.